• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nubecoder Silkroad Yardımcı Programları (v1.298) Güncelleme 06.04.2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdiden teşekkür ederim

eet aynı calısmıor carecterlerin ismi gözükmüor bendeki sorun sendede aynımı

ümit abi buralardamısın ? su sorunu çözüversen sana zahmet

off kimse ilgilenmiyormu burayla ?

peki saat verebilirmisin ona göre gelsem ? sabahtan beri bekliorumda teşekkürederim şimdiden k.gelsin

daha gelmedi sanırım ne zaman olur bi saat söleseniz bosuna beklemeyelim?

İnanki bu forumda sadece burası yok degişecek update edilecek cok yer var :) ßiraz sabır şimdiLik otomatk tuslara basmayı kullan forumda ara bulursn KeyHelper die bişey olması lazım

program calısmıor

saolasın ama bi sorun var sanırım calısmıor bu sefer isimleri görüor ama tusa basmıor!

linkleri yeniledim bu sefer çalışması lazım çalışmazsa yazın yine bakarız artık :)

Evet :s sikile basmıyor lvl düşüremiyorum charı :S Loaderde yok oto kalkmıyor char :S

umit abi sorunu özücekmisin bekliyelim mi saat 12 oldu sabahtan beri bekliorum seni!

neyse umit abi sabaha kadar olursa sevinirim şimdi herkeze k.gelsin

tamam arkadaşlar çözeceğim mümkün olan en kısa sürede.

bu sefer olmuş olması lazım güncelledim

Geri