• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nubecoder Silkroad Yardımcı Programları (v1.298) Güncelleme 06.04.2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
isimler gozukuyor ayarı yapıyorum ama tuşa basmıyor varmı bi caresi ?

Arkadaşlar bu sefer sorun yok bir önceki arkadaş test etti çalışıyor dedi zaten çalışmasıda gerekiyor, sizde çalışmıyorsa eski dosyaları önce komple güzelce silin sonra yeniden indirin ve deneyin.

Maleseff çalışmıyor :(

Ama daskill.ini dosyasini acin arkadaşlar içindekileri silin
şunlari yazın:

[Update]
Game_Version=1.222
Update_Id=1,005
[Addresses]
Char_Base=DB9D0C
Server_Name=D9F1C8
Char_Name=D9F2C8
Guild_Name=DB946C
Gold_Address=FD8824
Handle_Address=FD87E8
Position_Divider=C736E0
[Offsets]
Handle_Offset=34
xPosition_Offset=78
xRegion_Offset=7C
yPosition_Offset=78
yRegion_Offset1=7C
yRegion_Offset2=08

şimdi çalışıyor saygılarımla

ben indirdim yeni sürümleri ancak auto pot buff ress tool 5000 çalışmadı yardım edermisiniz ? Eski sürümlerde herhangi bi sorun yaşamıyordum bugün yeni sürümü indirdim tüm ayarları yaptım ancak başlatmak için enableye tıkladığımda program tuşlara basmıyor

ben indirdim yeni sürümleri ancak auto pot buff ress tool 5000 çalışmadı yardım edermisiniz ? Eski sürümlerde herhangi bi sorun yaşamıyordum bugün yeni sürümü indirdim tüm ayarları yaptım ancak başlatmak için enableye tıkladığımda program tuşlara basmıyor

apbrt500.ini dosyasının içindekileri silin bunları yazın ;

PHP:
[Update]
Game_Version=1.222
Update_Id=1,005
[Addresses]
Char_Base=DB9D0C
Char_Name=D9F2C8
Handle_Address=FD87E8
Position_Divider=C736E0
[Offsets]
Handle_Offset=34
xRegion_Offset=7C
yRegion_Offset1=7C
yRegion_Offset2=08
xPosition_Offset=78
yPosition_Offset=78
curMP_Offset=458
maxMP_Offset=460
curHP_Offset=454
maxHP_Offset=45C
[Pet_Offsets]
curPetHP_Offset1=18D4
curPetHP_Offset2=04
curPetHP_Offset3=04
curPetHP_Offset4=04
curPetHP_Offset5=10
curPetHP_Offset6=08
maxPetHP_Offset1=18D4
maxPetHP_Offset2=04
maxPetHP_Offset3=04
maxPetHP_Offset4=04
maxPetHP_Offset5=10
maxPetHP_Offset6=0C

adminin dedigi gibi yaptım oldu şuan calısıyor sagolun yardım için

apbrt500.ini dosyasının içindekileri silin bunları yazın ;

PHP:
[Update]
Game_Version=1.222
Update_Id=1,005
[Addresses]
Char_Base=DB9D0C
Char_Name=D9F2C8
Handle_Address=FD87E8
Position_Divider=C736E0
[Offsets]
Handle_Offset=34
xRegion_Offset=7C
yRegion_Offset1=7C
yRegion_Offset2=08
xPosition_Offset=78
yPosition_Offset=78
curMP_Offset=458
maxMP_Offset=460
curHP_Offset=454
maxHP_Offset=45C
[Pet_Offsets]
curPetHP_Offset1=18D4
curPetHP_Offset2=04
curPetHP_Offset3=04
curPetHP_Offset4=04
curPetHP_Offset5=10
curPetHP_Offset6=08
maxPetHP_Offset1=18D4
maxPetHP_Offset2=04
maxPetHP_Offset3=04
maxPetHP_Offset4=04
maxPetHP_Offset5=10
maxPetHP_Offset6=0C

Çok teşekkürler. Bu yöntem çalıştı şimdi rahatlıkla farmı devam ettirebilirim.:dnc:

ben programı güncelledim çalışacak şekilde ilk sayfadan indirip kullanabilirsiniz, eskisini mutlaka komple silin

birşey sorucam...

party deki bir char öldüğünde bunu anlayıp cleriği eline alıp res atan sonra stafı geri takan bir pronuz varmı ? ibotta kullanıcamda? yada i botta boyle bir özellik varmı ?

Çok Tşkrlr:)

yeri değil ama forumun saatini bir türlü yapamadım pcnin saat 17:13 msj attım 17:55 :D

Benim arkadaşların kullandığı paralı bi program var Part Buffer mc die farm yaparken çok işe yarıyor. Res çarını getirip koyuyorsunuz farm yaptığınız yere lvl düşürmek hiç sorun olmuyor eğer partyde biri yatarsa resçi hemen gidip res atıp geri çekiliyor. Arkadaşlar bu program sayesinde 10 günde 420k sp kastılar . Lvl düşürmek hiç sorun olmuyor.

bu programın win7 64bit uyumlusu varmı yoksa kullandıgım sistem icin auto res ne onerirsiniz şimdiden teşekkürler

win7 de çalışmakta. ümit de win7 kullanıyor

bi ben çalıştıramadım sanırım :/

apbrt5000.ini dosyasınıda günelledim ama değişen bişey olmadı sbottan mı kaynaklanıyo sorun acaba :(

autobuff.jpg

Birşey Diyecem Ark. Bu İndirdiğimiz Şeyi Sronun İçine Mi Atalım Yoksa Normal Mi ?
Ben İçine Atmadan Deniom Pragram Uygun Olarak Başlatılamadı Diyor.

bi ben çalıştıramadım sanırım :/

apbrt5000.ini dosyasınıda günelledim ama değişen bişey olmadı sbottan mı kaynaklanıyo sorun acaba :(

image

bazen böyle isimler görünmüyor ama program çalışıyor ordaki görünmeyen seçenekleri tek tek deneyip hangisinin sizin charınıza ait olduğunu bulmalısınız.

Birşey Diyecem Ark. Bu İndirdiğimiz Şeyi Sronun İçine Mi Atalım Yoksa Normal Mi ?
Ben İçine Atmadan Deniom Pragram Uygun Olarak Başlatılamadı Diyor.

Nereye attığınız farketmez. Hataya gelince Net Framework kurmalısınız.

Geri