• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nubecoder Silkroad Yardımcı Programları (v1.298) Güncelleme 06.04.2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vistada Çalıştırmak İçin Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Çalıstır Diyin sadece vista için eğer bunu yaptıkdan sonrada sorun alırsanız Bu konuya yazınız

12/01/2010 Tarihinde gelen version a göre uygun güncellendimi ?

Ver 131

Evet 1.231 versiyonu gelirse çok güzel olacak, level düşemiyorum da :D

güncellendi kusura bakmayın dünden beridir hem netimde hemde sitede sorun vardı ancak zaman bulabildim

Arkadaşlar bu program bnd calışmıyo hata veriyo bunun calışması içn bişey dağa indiriliyodu o neydi acaba yardımcı olabilirmisiniz.

Ümit Abi Kullanımlarını Açıklarsan Tüm Üyelere Büyük Yardımcı olursun Ben indirip Biraz İncelim.

arkadaşlar bn bu programı nasıl indirceğimizi anlamadım link nerde!
Merhaba Cobyword

Tüm Programları Deepblue 1 Klasor de Toplamış ve Upload Etmiştir.
Başlıkta Gördüğünüz Gibi HEpsi Bir Arada!
Yani Okumadan Böyle yapıyorsunuz yani :S Linkler Alınız.
İndirme Linkleri (Boyut : 1.4 MB)

Saygılar,LordKill

Link1 Yani RapıdShare linki hata Error verirse Link2 MediaFire Den indirebilirler.
Click here to start download.. Buna Tıklayın ArkadaşLar :) Ben Direct dowload linkini verim.

Arkadaşlar programları Acmanız İçin Calısması İçin Sro Client Acık Olması Lazım

anlatım yapılacak birşey yokki charınızın ismini seçiyorsunuz o kadar

Geri