• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nubecoder Silkroad Yardımcı Programları (v1.298) Güncelleme 06.04.2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Az sabrederseniz sevinirim oyunda büyük bir güncelleme oldu haliyle yeni program ve araçların uyumlu bir şekilde hazırlanması zaman alacak profesyonel isrobot ekibi bile dünden beridir isrobotu ancak zorla bugün çıkarabildiler.

arkadaşlar programlar çalışmıyor hackshield açıldığı gibi programı kapatıyor . Çözümü bulununca sanıyorumki en kısa sürede güncellenecektir

bekliyoruz programı çarları lvl düşürmek acayip zor daskilz olmayınca...

fazla zorlamayın yeni gelen update yi sokaktan gecen programmır değil koca şirket yaptı o yüzden uyumlu hale getirmek çok zor olucaktır

çok teşekkürler bu res atıp res kabul etmesı cok işime yarıyacak :D:D

Nasıl calıstıracagımızıda anlatırmısın Programı silkroadı actıktan sonra mı acıcaz yoksa oncemı vbende isim misim hıc bsy cıkmıyor cok ıgtıyacım var bu programa lütfen yardım .....

4 gözle bekliyorum yeni sürümünü lvl düşmek işkence oldu :(

kaynak kodlarını özelden atarsanız hackshieldin çökertilmesinde yardımcı olabilirim eğer isterseniz

Saol Kardes Bana Taxi Programı Lazım Bununla Ilgılı Bır Konu Acabılırmısınız ? Sımdıden Tesekkurler!

Geri