• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Af çıksın istiyoruz herkez şikayetçi anlayacağın bu işte

Geçen sene BAN'lanan bütün üyelere genel bir af çıkmıştı. Ben ve DeSwa tarafından , ümit abide onaylamıştı fakat pek değişen birşey olmadı. Ne bakımda söyledin bilmiyorum ama bu ayrıntıyı belirtmek isterim.

Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı akşamlar hayırlı iftarlar nasılsınız :)

ve aleyküm selam çok gezici bir günün ardından iftarı bekliyoruz bakalım :)

Çok göze batıyosun bunu belirtiyim benim paylaştığım Caps değildir...

Caps nedir öğren önce;
Caps:Capture yani yakalamak anlamında. Ekrandaki olan biteni Resim veya Video formatında kayıt için kullanılan bir terim.

Benim paylaştığım sıradan bir göz resmi bunu anlamayacak kadar bencil isen benim yapabilceğim birşey yok. Konuşmayayım diyorum sınırları zorluyosun.

Gerçekleri su üzerine çıkartınca göze batarsın zaten bunu herkes biliyor ?
Ben senin gözüne laf mı ettim mübarek kardeşim ?
Capsin anlamını biliyoruz çok bilmişlik yapma.Ama sen 2012'deki anlamını bilmiyorsun.

"Çok bildim"lik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın "

Geri