• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Bakın bu zamana kadar göz yumduk ama şuan birbirinize hakaret etmeye başladınız.Rica ediyorum bu posttan sonra tartışmaya devam etmeyin.

Senle tartışmacağım kesinde vicdanım el vermiyo karşımdaki sanki biriymiş gibi ...

3.sınıf laf sokmalar aman tanrım:D karşında şuan biri yok varsay. sen kendi kendine konuşuyorsun ama dur şuan daha da kötü oldu sonuç:(Kendi kendine tartışmacan mı yani:(

----------

Bakın bu zamana kadar göz yumduk ama şuan birbirinize hakaret etmeye başladınız.Rica ediyorum bu posttan sonra tartışmaya devam etmeyin.

Tartışma 2 veya daha fazla kişi arasında olur arkadaş kendi kendine konuşuyor:(

Geri