• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Sana ufak bir tiyo vereyim mi ?

Zorla tartışmaya cekiliyorsun dikkatli ol.En ustalık ile yaptıkları iş budur bir anda kendini harbin içinde bulursun.

Önemli değil baktım bir kaç kendini bilmez konuştukca ne ceza alıyorlar ne birşey bende buna bağlı ceza almıyacağıma göre konuşuyorum tartışmaya bayılırım bilirsin:)

BannedID Hanginde karar kılarsan o olsun ben sana seçme şansı veriyorum herkese aynı şansı vermem

----------

Süreniz doldu lütfen adminde umudu kesti artık...

Hadi ya son sorunun cevabını da biliyordum bak tüh gördünmü:(

Önemli değil baktım bir kaç kendini bilmez konuştukca ne ceza alıyorlar ne birşey bende buna bağlı ceza almıyacağıma göre konuşuyorum tartışmaya bayılırım bilirsin:)

BannedID Hanginde karar kılarsan o olsun ben sana seçme şansı veriyorum herkese aynı şansı vermem

----------

Hadi ya son sorunun cevabını da biliyordum bak tüh gördünmü:(

Sonunda dilin çözüldü bakıyorum sabaha kalcaktık yoksa bana şans sunakmışsın işte onu merak ettim neymiş açık konuşalım biraz yani burda burdakiler anlasın

Geri