• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Senin dedğin gibi olsaydı batuhanı 40 senide su ana kadar 2 defa banlardım.

Suçluyorsun savunma yapıyoruz bunu anlaman lazım artık.Amaç dozunu kacırmamak.

Bak batuhanın üyeliğine hata yaptı görevini aldım diye önce konularını sildi sonrada üyeliğini sildirdi.Biz bir şey yapmadıkta demedikte.Demedikcede sanırım biz olan öfke biraz daha büyümüş.Saldıracak yer arıyor .Bırakında biz admin isek kim görev yapabilir kim yapamaz biz kara verelim.
Bknz Hakan KARAKAYA vaktinde en illet oldugumuz hatayı yaptı uzaklaştırma aldı bu süreç içerisinde en ufak saygısızlık yapmadı ve hatasnı anlayarak sabırla bekledi.Beklentiside boş cıkmadı bir cok kişi su anda yönetime aldıgm için bana tepki gösteriyor ama ben inanıyorum ki bu gelisinde daha basarılı ve daha olgun olacak.Yönetim dediğimde deneme mod olarak sıfırdan başladı başka bir sey değil.Ama hata yapmadan yolunda yürürse bu sefer daha üsüt seviyeye gelir oda anlamaz ne oldugunu.Bizim derdimiz insan kazanmak bu yöntem ile kimin ne oldugunu daha iyi anlayabiliyoruz bence yöntemlerime karışmayın siz sadece efendiliğinizi koruyun.

Sen admin olunca da biz anladık senin ne olduğunu. Güzel yöntem.

Benimde kac yıllık takıldıgım hesabım bi saniyede gitti banı atan kahraman abidi acıklama bile yoktu reasonda sınırsız ban yedık bıde ayrıca ben ceza aldıgım halde tekrar ban almam hmmm tuhaf doğrusu ama çok boştan bi sebebe gittim bende kahraman abi öfkesini artık ban atarakmı çıkarıyor napıyor anlamadım şimdi bu mesajdan sonrada ban yemiyimde .

Senin dedğin gibi olsaydı batuhanı 40 senide su ana kadar 2 defa banlardım.

Suçluyorsun savunma yapıyoruz bunu anlaman lazım artık.Amaç dozunu kacırmamak.

Bak batuhanın üyeliğine hata yaptı görevini aldım diye önce konularını sildi sonrada üyeliğini sildirdi.Biz bir şey yapmadıkta demedikte.Demedikcede sanırım biz olan öfke biraz daha büyümüş.Saldıracak yer arıyor .Bırakında biz admin isek kim görev yapabilir kim yapamaz biz kara verelim.
Bknz Hakan KARAKAYA vaktinde en illet oldugumuz hatayı yaptı uzaklaştırma aldı bu süreç içerisinde en ufak saygısızlık yapmadı ve hatasnı anlayarak sabırla bekledi.Beklentiside boş cıkmadı bir cok kişi su anda yönetime aldıgm için bana tepki gösteriyor ama ben inanıyorum ki bu gelisinde daha basarılı ve daha olgun olacak.Yönetim dediğimde deneme mod olarak sıfırdan başladı başka bir sey değil.Ama hata yapmadan yolunda yürürse bu sefer daha üsüt seviyeye gelir oda anlamaz ne oldugunu.Bizim derdimiz insan kazanmak bu yöntem ile kimin ne oldugunu daha iyi anlayabiliyoruz bence yöntemlerime karışmayın siz sadece efendiliğinizi koruyun.

Bu forumda tek takıldığım insan bi kaç gün önce banlandı bugün iki laf ettim diye mesajım silindi ve ceza aldım "sebebi olmadan" ! ben mod ların işi uzaktan takip etmelirini savunuyorum kendilerini tatmin etmek için değil.. benim burda arkadaşımıza yapılan saygısızlığı herkez izlerken kayıtsız kalmak istemedim insan bazen her şeyi dışa vurmayabilir ama derinlerde etkisi daha kalıcı olur

Durduk yere hiçbiriniz ceza almazsınız.

benim anlamadığım şu tamam durduk yere ceza yemiyoruz ben bir konuda tartıştım ceza aldım ardından sınırsız ban yiyorum benim canımı sıkanda bu yani kac yllık takıldıgım hesap boştan sebebe bi saniyede gitti

Af çıksın istiyoruz herkez şikayetçi anlayacağın bu işte

BP hakkında iğneleyici bir laf söylediniz sanırım.

ya benim BP ile alakam yoktu bir laf sölemedim BlackStlye bir konu acmıstı Ts cagırıyordu herkesi oyun oynıcaklardı falan tam hatırlamıyorum baslıgı o konuda bırınle tartıstım aksam ceza puanı aldım ardından sabah gırdım sınırsız ban yemısım 1 ayı geçti nerdeyse sızce bu sımdı adaletmı yanı dogru bır kararmı ? nickte SpeeDKiLLs bilen bilir o gün o konuyu

Bu forumda tek takıldığım insan bi kaç gün önce banlandı bugün iki laf ettim diye mesajım silindi ve ceza aldım "sebebi olmadan" ! ben mod ların işi uzaktan takip etmelirini savunuyorum kendilerini tatmin etmek için değil.. benim burda arkadaşımıza yapılan saygısızlığı herkez izlerken kayıtsız kalmak istemedim insan bazen her şeyi dışa vurmayabilir ama derinlerde etkisi daha kalıcı olur

Sana açıklamamı yaptım diye hatırlıyorum? İlla bir sebep arıyorsanız önce mesajınızı düşünüp konuyu incelemeli daha sonra haksız olduğunuzu düşünüyorsanız mesaj atmalısınız. Ki ben o tür mesajlara genelde cevap atmazdım az önce belirttiğim sebep yüzünden. Uzun bir aradan sonra ilk sana cevap attım. Ayrıca mesajınızın silinmesi ille de haksız olduğunuz için olmaz. Bunu da gönderdiğim mesajda açıklamıştım

----------

Sana açıklamamı yaptım diye hatırlıyorum? İlla bir sebep arıyorsanız önce mesajınızı düşünüp konuyu incelemeli daha sonra haksız olduğunuzu düşünüyorsanız mesaj atmalısınız. Ki ben o tür mesajlara genelde cevap atmazdım az önce belirttiğim sebep yüzünden. Uzun bir aradan sonra ilk sana cevap attım. Ayrıca mesajınızın silinmesi ille de haksız olduğunuz için olmaz. Bunu da gönderdiğim mesajda açıklamıştım

Arkadaşlar kimi zaman yöneticilerinde sinirleri gerilebiliyor ama genelde ban yiyen herkes yönetime laf sokma çabalarına giriyor.1 olmaz 2 olmaz ama birisi kızar sonunda banlar çünki yapılan hiç hoş birşey değil.Burada belkide herşey sizin için yapılıyor.
Ama yapılan işler her zaman kusursuz olmayabilir ama kusursuz olana kadar uğraşmak bizim işimizdir.Ve bu aşamada yapılan işe kötü yorumlar gelince bu işi yapan adamdada moral kalmıyor.

Lütfen dikkat edelim benim gözümde üyenin ve yetkili birisinin hiç bir farkı yoktur.

Bakın şimid konu içinde sürekli olarak sataşanlar bir şey anlatmak isteyenler benim vaktinde ya banladığım yada görevden aldığım kişiler.

Sürekli ban atan bir olark gözüküyorum ?

Neden ?

Modlarda ban yetkisi yok.Ya ben atarım yada g moddan yukarsı?

Ben nasıl ban atarım ? Hangi sartlar altında ban atarım ?

1. Konuda ağır küfür veya hakaret var ise hafid ise ceza puanı verir gecer giderim.

2.Ceza puanı veya ö m iel uyardığım bana geriye dönüp tavırlı mesaj atarsa . Bu saygısızlığını görürsem önce uyarı olur sonra ban olur. Saygısız bir cümle kurar uyarılır bir daha saygısız cümle kurar banlanır ve 3. kez saygısızlık yapmasına müsade vermem bu mesajlarda da olur bazen.

3. Belli başlı ben kuralları tınlamam diyen tipler vardır ki özellikle onlar tekrar üyelik açıp millete sarkıntılık yapar onları gördüğüm yerde banlar sürekli sürekli banlar daha sonra en son bir yerde bırakır ve takip ederim.

Bknz : Mooom

4. Sürekli yapıcı olmak yerine yıkıcı olan arkadaşlar vardır onları gördüğümde toplu banlarım çünkü burası paylaşım platformu oldugu halde ufak bir paylaşıı yok iken emek verene saygısızlık ederler bu hakkı kendilerinde görürler.

Ne ekersen onu biçersin derler. Saygı göster saygı gör.

Bakın şimid konu içinde sürekli olarak sataşanlar bir şey anlatmak isteyenler benim vaktinde ya banladığım yada görevden aldığım kişiler.

Sürekli ban atan bir olark gözüküyorum ?

Neden ?

Modlarda ban yetkisi yok.Ya ben atarım yada g moddan yukarsı?

Ben nasıl ban atarım ? Hangi sartlar altında ban atarım ?

1. Konuda ağır küfür veya hakaret var ise hafid ise ceza puanı verir gecer giderim.

2.Ceza puanı veya ö m iel uyardığım bana geriye dönüp tavırlı mesaj atarsa . Bu saygısızlığını görürsem önce uyarı olur sonra ban olur. Saygısız bir cümle kurar uyarılır bir daha saygısız cümle kurar banlanır ve 3. kez saygısızlık yapmasına müsade vermem bu mesajlarda da olur bazen.

Kahraman abi o halde gayet iyi karar veriyorsun ben ceza puanı aldıgım halde bi sesimi cikardim birde sınırsız ban yedim ne demeli buna benim tartıştığım konuda ağır hakaret yoktu sadece hakarete giren ufak laflar vardı neyse herkese eyw kac yıllık hesabımız bir çırpıda gitti bunları dile dökmek istedim kahraman abiyi gördüğüm için 1 ayda geçti üstünden artık zaten

Geri