• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Burada olan yaptırımlar genelde hırs ve öfkeden kaynaklanan şeyler.Şuanda yorum atan kişilerde zaten ya banlı üyeler yada daha önce yönetimden ayrılmış kişiler.Emin olun sebebsiz yere banlanmazsınız.Bir sebebi vardır ki bir işlem uygulanır.

Burada olan yaptırımlar genelde hırs ve öfkeden kaynaklanan şeyler.Şuanda yorum atan kişilerde zaten ya banlı üyeler yada daha önce yönetimden ayrılmış kişiler.Emin olun sebebsiz yere banlanmazsınız.Bir sebebi vardır ki bir işlem uygulanır.

doğru kardeşim ceza puanı yiyip sustuğumuz halde ardından sınırsız ban yeriz neyse herkese iyi geceler kolay gelsin.

Pardon eski yönetimden kimler kaldı burda ne modlar geçmiş iyi bilirim susanları saymassak tabi...

Sabredersen hesabını alacaksın zaten.Buda benim usulüm bu şekilde hesabını aldıgında artık daha dikkatli olacağına inanıyorum. 1 nusubet 1000 nasihatten iyidir.

Kahraman abi o günkü konuyu biliyorsun herşey ortada orda benim sınırsız ban yicek kadar birşey yaptığım yoktu sana gelip bu hesabımla mesaj attığımda konuyu anlattığımda cevap bile alamadım beni sıkan şey su ceza aldığım halde sınırsız ban yiyorum ardından üstünden 1 ay geçti id şifre bile hatırlıyamıyom hesabın.

Sen bu tutmla bir yere varamazsın hala anlamadın sanırım.

Kahraman abi herşeyi anladımda ceza aldığım halde sınırsız ban aldım ben sadece bunun cevabını istiyorum sınırsız ban yedim yani yaptığım şey en fazla kaç gün ay ban olabilir ama sınırsızı hakedicek ne yaptım

Bir admin bir mod üyelerle ağız dalaşı yapmak size yakışıyormu? verin cezasını konuyu kapatın silin mesajları.. hem siz kim sanıyorsunuz kendinizi forumun adminine kafa tutuyorsunuz ister keyfi ban atar ister haklı bir sebep sonucu.Sitede olacak olan artış yada azalışın bedelini onlar çekicek sonuçta..

Abim sen in hesap vakti geldiginde acılacak diyorum.Sen sınırsız görüyorsun onu ben değil.

vay arkadaş 1 ayı geçti ne suç işledimde böyle oldu neyse abi eyw bu saaten sonra açılsa bile id şifreyi hatırlamıyorm artık kaydetmediğim için bi kenera herkese hayırlı geceler

Bir admin bir mod üyelerle ağız dalaşı yapmak size yakışıyormu? verin cezasını konuyu kapatın silin mesajları.. hem siz kim sanıyorsunuz kendinizi forumun adminine kafa tutuyorsunuz ister keyfi ban atar ister haklı bir sebep sonucu.Sitede olacak olan artış yada azalışın bedelini onlar çekicek sonuçta..

Sen konuyu kaçırdın boşver...

Kraldan çok kralcıda geldi tam oldu.

Aha işte sen bundan banlanıyorsun bazı şeyler eğitimini almadığın için sana yalan geliyor.
kahraman abi geçen hafta idi sanırım şarkı konusunda sen bana şarkı yollayan kmse yok gibi bir şey demiştin tam hatırlamıyorum bu arkadaşta ağır küfürlü bir şarkı yollamıştı sana hala anlamış değilim nasıl banlamadın bu arkadaşı

Geri