• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Vay be, suan yeni farkettim ki devamsızlığımı bilmiyorum ve öğrenemiyorum internetten. Fizikten kalma ihtimalim %90, finale girsem geçme ihtimalim %100... Yarın ders yok ama it gibi kostura kostura sekreterliğe gidip devamsızlıgımı ogrenicem sabahın köründe. Kaldıysamda profu bulup insan gibi konusmayı denicem...

Yemin ediyorum bütün yaşama isteğim gitti şuanda içimden. Bu kadar kolay bir dersi bir dönem daha tekrar almak, üstüne üstlük belkide 3.50 ortalama yapabilicekken onu aşırı derecede düşürme ihtimali çok koyuyor. ÇAP yapamayacak olmam da cabası...

Vay be, suan yeni farkettim ki devamsızlığımı bilmiyorum ve öğrenemiyorum internetten. Fizikten kalma ihtimalim %90, finale girsem geçme ihtimalim %100... Yarın ders yok ama it gibi kostura kostura sekreterliğe gidip devamsızlıgımı ogrenicem sabahın köründe. Kaldıysamda profu bulup insan gibi konusmayı denicem...

Yemin ediyorum bütün yaşama isteğim gitti şuanda içimden. Bu kadar kolay bir dersi bir dönem daha tekrar almak, üstüne üstlük belkide 3.50 ortalama yapabilicekken onu aşırı derecede düşürme ihtimali çok koyuyor. ÇAP yapamayacak olmam da cabası...
​Hangi üni. hangi bölüm ? :D

Şu an beynimin içine ettin resmen mindfakirlik yaptın niye felsefe yapıyorsun akşam akşam söylesene ünini bölümünü :D

yeditepe genetik, fiz ortalama 30 larda benim vizeler 83-77... Tam dayaklık bir tip... Ama ortalama tutturan geçicekken fark atan kalıcak... Neden !? DEVAMSIZLIKTAN !!!!!!!!! Adaletine gömçiriyim dünya...

Bak çok ciddiyim eğer kalmamışsam, serefim üstüne yemin ediyorum, ortalama altındakileri ders geçirttirmez, sorf ortalama yükseltmemek için düşük almazsam azımı kenefe çevirsinler....

yeditepe genetik, fiz ortalama 30 larda benim vizeler 83-77... Tam dayaklık bir tip... Ama ortalama tutturan geçicekken fark atan kalıcak... Neden !? DEVAMSIZLIKTAN !!!!!!!!! Adaletine gömçiriyim dünya...

Bak çok ciddiyim eğer kalmamışsam, serefim üstüne yemin ediyorum, ortalama altındakileri ders geçirttirmez, sorf ortalama yükseltmemek için düşük almazsam azımı kenefe çevirsinler....
​Çan eğrisinde yüksek alanları dövmüyorlar mı ? :D

​Çan eğrisinde yüksek alanları dövmüyorlar mı ? :D

Ya bırak yalan o hala dayak yemedim bak öz arkadaşım 44.5 aldı çan 45. Ben 85 aldım hala sağlamım sorun yok...

Ya bosver onu ben dersten kalıcam diyorum sen neyin kafasındasın olum gülücükler satıyorsun !!!! :@

Oğlum kullanma lan su gülücükleri...

%80 devam zorunlulugu var. Simdi söyle bir durum var, sisteme yazmamıslar hic biri. Eger kagıt üstünde kaldıysam, 3Y denicem. İnsallah ise yarar...
Ne yapıyım kullanmadan edemiyorum :D
Neyse tamam ciddiyim şu an; sanırım burslusun kalınca bursu falan mı çekecekler ?

Ne yapıyım kullanmadan edemiyorum :D
Neyse tamam ciddiyim şu an; sanırım burslusun kalınca bursu falan mı çekecekler ?

Yok dersten kalırsam seneye o dersi tekrar alıcam heralde, kalmam diye detaylara bakmadım daha önce. Burs'a gelince evet bursluyum ama senelik, 6 sene mi ne geçerli burs, nottan etkilenmiyor...

Yok dersten kalırsam seneye o dersi tekrar alıcam heralde, kalmam diye detaylara bakmadım daha önce. Burs'a gelince evet bursluyum ama senelik, 6 sene mi ne geçerli burs, nottan etkilenmiyor...
Burs etkilenmiyorsa sorun yok. Üniversite önünde sonunda biter demiş bir filozof :D Bu arada bu bursun kaynağı nedir ?

Geri