• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Selamlar arkadaşlar. Aranızda petshop da çalışmış veya veterinerlikte çalışmış olan var mı? bir hayvanın tedavi hakkında sorum olacaktı.

D-Smart Kanal 272 Halk TV, Kanal 89 Ulusal Kanal. Gözüme çarptı suan Taksimden canlı yayın yapıyorlar, ayakta olanlara bildirmek istedim.

Arkadaşlar konu açma gereği duymadan buradan sormak istedim. Steam veya Origin kullanan var ise beni skype de eklesin sorularım var. Skype "pekgencsezer".

barış avatarındaki karaktere bittiğimi en sevdiğim karakter olduğunu söylemiştim al belki bunlar hoşuna gider :nse:
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto1_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto2_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto3_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto4_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto6_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto7_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto8_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto9_250.gif
kaç sayfadır şu yorumu arıyorum arkadaş bundan sonra bulduğum avatarların hepsini kaydedicem bir yere yoksa böyle uğraşıp duruyorum :D

Arkadaşlar, "The Hobbit: The Desolation of Smaug " fragmanının Türkçe altyazsını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bu çocuğun babası milletvekiliymiş ama postmature olduğu için bu hale gelmiş arkadaşlar maxigame her paylaşıma para veriyor lütfen sessiz kalmayalım !

Ayrıca ünlü olmak tek arzusuymuş bu arkadaşımızın lütfen ona yardımcı olalım şu bakışa bakın lütfen !

Arkadaşlar bu çocuğun babası milletvekiliymiş ama postmature olduğu için bu hale gelmiş arkadaşlar maxigame her paylaşıma para veriyor lütfen sessiz kalmayalım !

Ayrıca ünlü olmak tek arzusuymuş bu arkadaşımızın lütfen ona yardımcı olalım şu bakışa bakın lütfen !

Yakışıklı çıkımışım ama :D

Bu daha iyi :D

p574l.jpg

Cümleten selamın aleyküm arkadaşlar. Nasılsınız afiyettesiniz inşaallah?

Arkadaşlar şikayet formum ne zaman yanıtlanır acil cvp ? .s.s

Xby1dUA.png

Arkadaşlar herkese cümleten merhaba. Selam almayı bilene "Essalamü Aleyküm ve rahmettullahi ve berakatühü" ya şu forumu iki haftadır uzaktan takip ediyorum. Piyasaya yeni bir mal sürdüler benim mi haberim yok ? Acayip acayip konular açılıyor, millet saplıyor gidiyor. Gözünüzü seveyim şu "Din ile alakalı muhabbetleri yapmayın." Vallahi rahatsız oluyorum. Günah yüküsünüz başka bir şey değil..

- Hani her konuya girip yorumunu yapıp, daha sonra herkes saygı göstersin diye yırtınanlar var ya sizde bu yoruma saygı gösterin lütfen ;)

Hayırlı geceler, iyi sahurlar beyler. Youtube'da şarkıyı tekrar ve tekrar çalmamıza olanak sağlayan bir ayar var mı !? Varsa nasıl yapılıyor birisi anlatabilir mi !?

Selam arkadaşlar. Bir vip film sitesinin sunucularına girdim. :D :D beleşten indirme yapıyorum. :ADSGGHD

Me3as5f.png

Geri