• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

SBdvbb7.jpg

Gece gece omegle kopmaca beyler :D :D

@Soldaki dayı bana dil uzattı.
Diğeri de müzik açmıştım kopuyor. :D :D :D

Yenilerini bul artık olum :D

Black Styla bana Char SATIS Yardımcısı lazım...Dowload Lınkındeki ölmüs ındırdık beyaz gozukuyor F-WORK yuklu...atar mısın saglam upload OLan?

----------

black Styla BANA Char Satıs yardımcısı Program lazım...Linkteki öü..upload edın ?

Selamlar arkadaşlar.Bir şey sormak istiyorum.Aranızda "Razer Hammerhead Pro Mikrofonlu Kulakiçi" alan veya kullanan var mı? Almayı planlıyorum da?

arkadaş bu sene üniversite sınavına çalışmak varmış :D en az 4 5 tane yeni üniversite açmışlar :) yeni mtok bölümleri falan :)

Selamlar arkadaşlar.Bir şey sormak istiyorum.Aranızda "Razer Hammerhead Pro Mikrofonlu Kulakiçi" alan veya kullanan var mı? Almayı planlıyorum da?

Aleyküm selam kardeş, normal kulaklık-mik kullanıyorum onu bilmiyorum yardımcı olamadım sana.

ve aleyküm selam.
arkadaş bu sene üniversite sınavına çalışmak varmış :D en az 4 5 tane yeni üniversite açmışlar :) yeni mtok bölümleri falan :)

kolay gelsin usta sana :)

Geri