• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ong Sp Farm Rehberi Yeni 1ayda 1.5m sp kasın.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sabri?
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dostum sen bu işi çözmüşsün, helal olsun ; )

bende başladım venüste :)
68wiz. + 99bow ikisi kasıyor, çok fazla pc'nin başında duramıyorum, ticket zamanı saatte 6k-7k arası geliyor. benim hedef 1,5-2m arası. bakalım sabredebilecek miyim?

Cok Teşekkürler 2 Char Daha Kasmayı Düşünüyordum İyi Getirdin Aklıma
Müthiş Bir Fikir.

Evet ongun en iyi slot 2. resim sanırım. Tam oyuna girip ayrıntılı bakmadım ama resimden anladığım yerse orası : )

tabi ks yapan olmazsa :) anlayıslı oyuncu bulmak zor adamlar pk olup charları öldürmeye geliyorlar sanki bendeki sp yi ona vercekmişler gibi :S anlamak zor !

bu zaten bilinen birşeydi ama bilmeyen arkadaşlara faydalı olmuş. emeğe saygı eyw. kardeşim.

resimdek konuşmaya baqxD
ben bi samar yapıp gelom:D

Teşekkürler Peki Bir Sorum Olacak Ben 64 Lv 2 Wizard ile kasacam tek atacak moblara
Bide sen 55 K'yı 24 saatte ticketsizmi kasıyosun bende aynı yerlerde kassam + Pre plus + sp ticket günde kaç k olur ?

Hmm Guzel konu ama 7 dakika icinde 1.2 k yapmak mumkun deildir sanirsam kendi charimla yaptim farm 1 char kasti 30 dakikada anca 1 k yapiyordum :S

bende deniyim bakalim 2 charla farm yapmayi saol .

O Raya Farm Charını Koyuyom 2.slottan exp geliyor ama cogu zaman 1.slot uzak kalıyo xD
bende az önünde kasıyom

Geri