• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ong Sp Farm Rehberi Yeni 1ayda 1.5m sp kasın.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sabri?
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
süper konu olmuş teşekkürler. dediklerini yapıyorum ama tek charla hungry blood onlarda yapıyorum. süper sp geliyor.

Çok güzel konu olmuş ellerine sağlık.Gösterdiğin spotlarda değil ama kendim bulduğum başka spotlarda kasıyorum 72 xbow + 72 wizz kasıyor ortada 4 tane kasılan char bi tane force blade korumada therapy le charlara sahip çıkıyor sp manyağı oluyorum bnde ortada :D ama 1-14 doldurmadım saatte 4 k kasıyorum pre yok tciket yok :D ah şu lvl down olmasa yine dayanmak kolayda :(

Ben Bişi Sorcam Şimdi Ben 9 Gap Yapıyorum Charım Warıor Bn Warıor Mastery Lv Upladıkca Skiller Gelioya Ben O gelen Skilleri Açsam Bi Sorun Olurmu

gapı bozmamak için mastery levelini arttıramazsın ama mastery level seviyesindeki açılabilecek tğm skilleri açabılırsın diye biliyorum

Dostum konunda bi eksik var : ) Hızlı farmı anlatmışsın fakat şu da bir gerçek No skill up Partine skilli adam almıyacaksın : ) ben günde 70 k kasıyorum desem : ) 65 LVL +5 SUNLU 2 . CAR 2 SLOT WİZ CLERİC 2 Sİ VE toplam 3.5 m sp kastım 2 ay : )

kardesim eline saglık guzel yazmıssın bizim sw'de gold bot dolu hiç bir slot bos deil bu yüzden ben de özel onglardan kasıyorum 98 wizz 73 wizz 74 wizz 3 charımında elinde sun +5 war ks yok 1 warıorda koruyor hiç mob bitmiyor özel onglardanda sağlam sp gelıor bende orayı tavsiye edeyim :D kimi begenir kimi begenmez herkeze iyi oyunlar dilerim ...

Ben Elitesro'da oynuyorum. şimdiye 700k sp kastım hiç skill açmıyorum ama son zamanlarda aklımda bir soru var acaba 0 skill ile mi daha fazla sp kasıyorum yoksa 9 gap ile mi?

Konu sabitlenmiş fakat resimlere bakan yok kardeş resimleri tekrar yükler misin

Geri