• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ong Sp Farm Rehberi Yeni 1ayda 1.5m sp kasın.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sabri?
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi Bir Fikir Şuan Yapıyorum Farmımı Aynı 2 Ayrı Yerde Kasıyom Saatte 5 k sp geliyo

sen 48 levelsin onglarda nasil sp geliyo sana onu anlamadim

kardes pt 1-14 arası adamlarla doldurcaz bu adamları pt kac lvlde atmamız gerekıo kı bıze max sp gelsın

2 Tane 95 LV Bard Olsun 2 Ayrı Slotta Ks Kasar bide Ks Yemez Güzel Sp Kasılır Ben Öle Yapıcam Şu Yaz Gelsinde.

1-15 Al Adamlar 19-20 olunca at en fazla 20

:) gülücük dolu cevaplar geliyor 5çarla kassam :D nasıl olur 5 çar la kassan hic kasaman :D cünkü uzaklık mesafesini korumanız lazım yoksa sp bölünür. :) sabit icin tşkrlr

çılgın bir türkten çılgın bir fikir çok ii konu saol zati 81 wiz 5 saate 4600 canavar vuruyo bir wiz daha var onuda kasıp 72 yaparsam günde ticketsiz 25 k yaprım saol

Arkadaşlar ben hiç ong farm yapmadımda,yakın bi zamanda başlamak istiyorum şimdi herşey tmmda anlamadıgım yer 19 ile 28 lv arası demiş arkadaş buna göre skilleri kaç lv de bırakmam lazım? kaç lv den sonra,kaç lv'e kadar lv düşürmem lazım? buralarda pek aydınlanmadımda bi yardımcı olsanız...

harika hazırlamıssın saol ama bi sorum olck aprtye adam belmak davar oynda böle para karşılığı sp kasan varmı taxi bilyrm ama sadece farm içn yapnlar oluyo mu bazıları partide cleric olsun illa falan dio bunlar gereklimi grçektn yardım lütfen

4 Char bile olur ama biraz riskli gibi hem sana exp gelecek hemde birbirlerine exp gitmeyecek nekadar çok char olursa birbirlerine yakınlaşmaları daha kolay olur !

hersey güzelde bu slotlar hep dolu oluyor onun yanındakı slotlarda öle kolay kolay bulunmuyor ne yazıkkı :S

Güzel bi slot bulabilirseniz bu taktik gerçekten mükemmel sonuç veriyor

ibottan charın ısmını gırıyor ama res skılını yazamadım :/

Anlatım Süper Eline Sağlık Kardeş Bnde Planlıyordum Sp Farm Yapmayı Pre alsam daha ii olr deil mi ?

Geri