• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar machinemaange raçılmıyo portlar GLOBAL-32001 DOWNLOAD-32000 FARM-32000 GATEWAY-32000 MACHİNE-32000 SR_GAME-32004 SR_SHARD-32004 AGENT-32004 SORUN NERDE ARKADAŞLAR

Herkezin karşılıklı iş yapan bi yerde sorunuda kendim çözerim :S Az çokda yardım edenlere tşk lerimi ilettim girmeyi denicek olan hamachi: ilkroad pw: 1
14919.png

Herkezin karşılıklı iş yapan bi yerde sorunuda kendim çözerim :S Az çokda yardım edenlere tşk lerimi ilettim girmeyi denicek olan hamachi: ilkroad pw: 1
14919.png

Kardeş bizim sorun aynıydı heralde starta basınca çince yazılar geliyo client açılmıyor onu nasıl hallettin başka yardım eden yok?

Arkadaşlar starta basınca çince hata alıyorum client açılmıyor yardım edin lütfennnnnn.
Birde swyi checkden nasıl çıkartacağım shardserviceden 99u 64 yaptım başka?

Geri