• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

binlerce kez kontrol ettim 54mert nasıl yaptın sen arkadaşım ya bi yardım edin

ya biri yardım etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn dosyaları indirdim programı açıyorum kendiliğinden kapanıyor ??

----------

54mert bi yardım et bro ltfen team viewer ile bağlan birşey yap :)
Ben sadece serverı açan arkadaşa ufakta olsa yardım ettik okadar,ben daha sql kuramadım :p

binlerce kez kontrol ettim 54mert nasıl yaptın sen arkadaşım ya bi yardım edin bi bakın ya kendiniz yapıyonuz bırakıyonuz

Helal Olsun Be!!! Çok güzel yaptınız tekrar tekrar helal olsun...By_tutsak dahada güzel yapıyor gereklı dosyaları uplamakla işini iyi yapıyorsun Başka bir konu açıp oraya ekle dosyaları anlatımı farklı yere yapta konuyu silmesinler kardeşim.Bol bol teşekkur edicem çok saolasın...

arkadaslar nolu portları dogru veririmisiniz bende hata oluyo hep bide

----------

By_tutsak paylaşsın bende açıp denıyecem bilgisayarı bugun sabahlatıyım :) benım amacım sw açmak filan değil açıcam swmı kasıcam felan uniq kesicem hayalim bu yani :) heycanlıyım ne diyeceğimi bilemiyorum:dnc:

Arkadaşlar gmliği nasıl yapıyoruz ? arkadaş kurdu serveri gmliği yapamadık normal player oynuoz :p

arkadaşlar oyuna girdim acoount nerden açıcam lütfen yardım ?

Geri