• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SHADER MANAGER BİLLİNG SERVER İS DEAD!!! diye bi hata veriyor sonra kapanıyor portları veriyim

SR_ShardManager {
Certification "192.168.1.100", 32004
BILLING_SERVER_URL "http://127.0.0.1:8080/"
CREST_FTP_URL "ftp://makro:xxxxx@192.168.1.100/Crest"
ExtraExpRatio 0.1
ChristmasEvent2007 0
LOCALE LOCALE_VIETNAM
FlagEvent 0
FlagEvent 1
HourForMeterRateLevelFirst 22
HourForMeterRateLevelSecond 23
BattleArenaRandom 1
BattleArenaParty 1
BattleArenaGuild 1
BattleArenaJob 1
ArenaMatchOccupy 1
ArenaMatchFlag 1
ArenaMatchPoint 1
//SERVER_EVENT_SYSTEM ON
}

arkadaşlar bana çalışan sorunsuz server.cfg ve .ini lazım link varsa paylaşırmısınız

Sounuda bitti :)

nf5p2t.jpg

darkange1 kardes //ını// leri ve server cfg yi upload EDERMİSİN

----------

By_tutsaq ne durumda acab video hazırlama nası gidiyor

Yau millet hersey guzelde samarcand sehrine gitmeyi aktive edince oyuna giriyon ve samarcanda gitmeye calistiginda sunucu cokuyo cozumunu bilen

ben bi gm olamadım gitti iyimi :D
Darkangel şimdi sorsam cevap vermezsin dimi ? :p

By_tutsak ne yaptı acaba yaptımı videoyu bilgisi olna varmı

Arkadaslar Yardım Edecek yokmu yaw Su machine manager icin :cry:

Arkadaslar yayınlandıgında banada ozelden linkveririmisiniz ben ytmaya gidiyom çalışıyomda bugun erken yatcam

Geri