• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

şimdi server cfg ile uyuşmadı sendekini upload edermisin çok zamet oldu ama :S

yaw bu benım data basedemi sorun war anladım shard gine aynı hatayı weriyor url wermıyor dead diyor kapanıyor mustafa senın suanki kulladıgın data bseyi bana özelden link atsanaa yaa uyuz oldum 1 türlü olmadı gitti :

Benim Serverda Hazır Biliyormusunuz burda yardım ediyo gibi görünen ama aslında hiçbişe yapmayan adam dolu ama 1 kişi hariç. By_Tutsaq Harbiden adam gibi adamsın Senin videon ve dosyalarınla açtım bu serverı allah bin kere razı olsun senden kardeşim ne kafa kalmıştı nede göz...

sro2011091704484254.jpg

yaw bu benım data basedemi sorun war anladım shard gine aynı hatayı weriyor url wermıyor dead diyor kapanıyor mustafa senın suanki kulladıgın data bseyi bana özelden link atsanaa yaa uyuz oldum 1 türlü olmadı gitti :

server.cfg yi ve ini verdim kendine göre avayarla dene ?

----------

Benim Serverda Hazır Biliyormusunuz burda yardım ediyo gibi görünen ama aslında hiçbişe yapmayan adam dolu ama 1 kişi hariç. By_Tutsaq Harbiden adam gibi adamsın Senin videon ve dosyalarınla açtım bu serverı allah bin kere razı olsun senden kardeşim ne kafa kalmıştı nede göz...

kardes bana mı konusuyorsun ? "burda yardım ediyo gibi görünen ama aslında hiçbişe yapmayan adam dolu "

olmadı gine mustafam yaaa :@ gine aynı hata databede sorun war galiba :S

madem burdasın bi soru sorayım sana kardeş normal olarak istediğim id pw yi nerdne oluşturabilirim ve bişe daha sorcam oyunda uniq kesince niye isim yazmıyo ya :D gm yim ondan falanmı :D

1.

Appserv kur

Benim kullanğıdım Reg.php

C:\AppServ\www ile dğiştirin.Sonra

Config.php açın

PHP:
$cfg['sql_host'] = "MANKEN-BY-MNKN"; 
$cfg['sql_user'] = "sa"; 
$cfg['sql_pass'] = "1234"; 
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";

MANKEN-BY-MNKN

yazan yere kendi SQL adını yazdın.

Reg.php - İndir >>

2
.

Yazıyordur 0 olarak gecerse mediapk2 dendir laoderdan girerken English Pach işaretini kaldır dene.

1.

Appserv kur

Benim kullanğıdım Reg.php

C:\AppServ\www ile dğiştirin.Sonra

Config.php açın

PHP:
$cfg['sql_host'] = "MANKEN-BY-MNKN"; 
$cfg['sql_user'] = "sa"; 
$cfg['sql_pass'] = "1234"; 
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";

MANKEN-BY-MNKN

yazan yere kendi SQL adını yazdın.

Reg.php - İndir >>

2
.

Yazıyordur 0 olarak gecerse mediapk2 dendir laoderdan girerken English Pach işaretini kaldır dene.

hemen deniyorum çok teşekkür ederim ama uniqueyi kesiyorum ya normal mob kesiyorum sanki yukarda hiçbişe yazmıyor onu diyorum :)

MUSTAFA HADİ GÜZEL KARDEŞİM :s

server.cfg gir

HTML:
"http://192.168.1.xx:8080/"
"ftp://crest:crest@192.168.1.xx/"

192.168.1.xx yerine kendi ip yaz dene ama hamahi değil 192.168.1.xx olanı yaz dene

----------

hemen deniyorum çok teşekkür ederim ama uniqueyi kesiyorum ya normal mob kesiyorum sanki yukarda hiçbişe yazmıyor onu diyorum :)

bilmiyorum..bi oyuna girip bakım ...

Son düzenleme:
senin Shard da şu db warmı bak bi _ExistsServiceOfRentutem warmı bu bak bakayim bende yok oldugu için olabilir bulamadım shard da

server.cfg gir

HTML:
"http://192.168.1.xx:8080/"
"ftp://crest:crest@192.168.1.xx/"

192.168.1.xx yerine kendi ip yaz dene ama hamahi değil 192.168.1.xx olanı yaz dene

2GB ram ile ne derece performans alabiliriz? ya da açabilirmiyiz? dual cpu E2180 2.00ghz 2.00ghz ve 1 GB ekran kartım var nvidia GeForce 9800GT bu sistem ile açamazsak en az sistem gereksinimi nedir yardımcı olursan sevinirim ona göre takviye yapacağım bilgisayara,serverda sadece 2 kişi olacak bu arada onuda eklemek isterim.

Geri