• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ewt sqlconnection hatası 64 bit asırı güvenlik sıkıntısı war ondan oluo ama cözemedim nette cıkmıo

şuna item bug değilde inventory bug desek :D

Helal :)

Gelişme var,biz şimdiye kadar item bug diyoruz ama aslı yok,sorun invertory de,invertorye giriş var çıkış yok,asıl mesele bu.Buda yine izinlerle alakalıdır bence.Birde 2008 r2 ile deneyen varmı hiç? onu araştıralım.Farkındaysanız yabancıların hiç biri bu bugdan bahsetmiyor.Biz hep 2005 kullanıyoruz,onlar 2008 r2.

item bugunu çözen yokmu ya ???

Sağdan soldan bakarak inceleyerek yazılarınızdan videolarınızdan faydalanarak özellikler bytutsaq videoları sayesinde serveri açtım ancak item bugu hepimizin ortak problemi şöyle birşey var aklıma gelen paylaşayım dedim.
Bilmiyorum herkes de öylemi ama ben kendim xtrap olmadan giriyorum oyuna ve doğal olarak 5 dk içerisinde oyundan atılıyorum. Xtrap olmadığından dolayı ve şöyle bir hata Agent Server de

[For Xtrap] Hack Detect!! (account id)
[For Xtrap] Unauthorized User Detected!!! (acount id) (ip)
CloseSessionForXtrap()

Xtrapsız oyuna giren oyuncunun tespit edildiğini ve oyundan atıldığını söylüyor kanımca buradan yola çıkarak düşünüyorum Xtrap hileden korumak için odluğuna göre xtrap olmadan giren oyuncu bütün bugları yapmaya açık ve dolayısı ile oyun önlem olarak xtrap testinden geçmemiş oyuncunun item alışverişlerini engelliyo olabilrimi xtrap ı siz serverlerinizden kapatabildinizmi bilmiyorum ama eğer kapatamadıysak hepimiz sorun burdan kaynaklanabilirmi

Gelişme var,biz şimdiye kadar item bug diyoruz ama aslı yok,sorun invertory de,invertorye giriş var çıkış yok,asıl mesele bu.Buda yine izinlerle alakalıdır bence.Birde 2008 r2 ile deneyen varmı hiç? onu araştıralım.Farkındaysanız yabancıların hiç biri bu bugdan bahsetmiyor.Biz hep 2005 kullanıyoruz,onlar 2008 r2.

ben SQL Server 2008 r2 kullanıyorum aynı :S

Bu gün denedim kardeşim 2008r2 deneyecekler için bilmiiyorum belki benden daha biliglilerdir ama tabloyu göster seçeneği yok onun yerine ilk 200 değeri göster diyor ama item problemi yine aynı tabi

Sağdan soldan bakarak inceleyerek yazılarınızdan videolarınızdan faydalanarak özellikler bytutsaq videoları sayesinde serveri açtım ancak item bugu hepimizin ortak problemi şöyle birşey var aklıma gelen paylaşayım dedim.
Bilmiyorum herkes de öylemi ama ben kendim xtrap olmadan giriyorum oyuna ve doğal olarak 5 dk içerisinde oyundan atılıyorum. Xtrap olmadığından dolayı ve şöyle bir hata Agent Server de

[For Xtrap] Unauthorized User Detected!!! (acount id) (ip)
CloseSessionForXtrap()

Xtrapsız oyuna giren oyuncunun tespit edildiğini ve oyundan atıldığını söylüyor kanımca buradan yola çıkarak düşünüyorum Xtrap hileden korumak için odluğuna göre xtrap olmadan giren oyuncu bütün bugları yapmaya açık ve dolayısı ile oyun önlem olarak xtrap testinden geçmemiş oyuncunun item alışverişlerini engelliyo olabilrimi xtrap ı siz serverlerinizden kapatabildinizmi bilmiyorum ama eğer kapatamadıysak hepimiz sorun burdan kaynaklanabilirmi

yani birde x-trap ilemi denemek lazım diyorsun anladığım kadarıylar ?

Clean db yayınlandı RZ de 3-4 gün önce sadece 2008 r2 ye oluyor onlarla denedinizmi ? denemediyseniz denermisiniz.Kendi db nizi yedek alın önce.

Well, lets share the clean database.

All informations about players, guild, itens, skills, pets or whatever haas been removed and the database haas been deleted.

Download: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
Password: terzo@ragezone

Any bugs or problems, post here and i will fix.

REMEMBER: USE SQL SERVER 2008 R2 FULL UPDATED or WILL GIVE A INCOMPATIBLE ERROR

Like if possible!

bundanmı bahsediyorsun ? bunu denedim ama char kurulmuyor baska varmı ?

kurulmuomus heralde öle duydum

Kuruluyor Kardeş Buda benim 64bit win7
6409.png

Geri