• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Geldim kaç gündür yollardayım nete girdim fakat buraya zaman ayıramadım.
Neyse Konuda belirttiğim yarışma kurallarına kimse tam olarak uymadı bir çok çalışma hazır şablon yada rewrite hatta neredeyse tamamı..
Bu yarışmayıda kendim için yapmadım, hem buradaki arkadaslara bir katkım olsun hem müşterim işi görülsün dedim fakat müşterim çalışmaları beğenmediği halde ben genede 1. 2. 3. kişiyi açıklayacağım..

1. TheOttoman <-- 1. olmasının sebebi Hazır şablon Kullansada beğenilen tek logo ve banner onunki oda bu çalışması
2. KaoZ <-- 2. olmasının sebebi yarısma kurallarına yakın uygun çalışmalar yaptığı için (birde müşteri bayan oldugu için mor sapkalı logoyu begendi sanırım :D)
3. HydrUK <-- 3. olmasının sebebi yarısma kurallarına uygun hazır birşey kullanmadan elle çizimler yaparak, emek harcaması.

Yarışmanın galipleri açıklandı fakat Buradaki çalışmaların hiç biri konu olan sitede kullanılmayacaktır.
Yarışmada ödül hak eden arkadaşlar bana isim soyisim telefon numaraları ve banka hesap numaralarını yollasınlar.

Bence iyi bir seçim olmamış kazananlara tebrikler bidahada yarışmaya girmem gari.

acaba özel mesajla atılan çalışmaları gördünüz mü?
sormamın nedeni hiçbir şekilde geri dönülmedi yani demek istediğim öm kutunuz dolu ise ve benim mesajlarımı görmeme gibi bi durum olabilir mi çünkü ben çalışmalarımı özel mesajla atmıştım.

15 DK sonra samsun yolcusuyum ayak üstü yapayım dedim bir tane :)

c85km.png

Bence iyi bir seçim olmamış kazananlara tebrikler bidahada yarışmaya girmem gari.

Zaten seçim size göre yapılmıyor... Öyle olsa konu farklı olurdu..
Dediğim gibi çalışmalar beğenilmediği halde bazılarının art niyetlerine kapak olsun ve ben bu forumdaki ismime leke düşürmemek için genede 1 seçim yaptırdım sonuç bu şekilde çıktı..
Bize Kazananları tebrik etmek düşüyor..

Zaten seçim size göre yapılmıyor... Öyle olsa konu farklı olurdu..
Dediğim gibi çalışmalar beğenilmediği halde bazılarının art niyetlerine kapak olsun ve ben bu forumdaki ismime leke düşürmemek için genede 1 seçim yaptırdım sonuç bu şekilde çıktı..
Bize Kazananları tebrik etmek düşüyor..

Tabiki canım acıklamaları gördüm bende. Dediğin gibi tebrik ettim ve gittim. Neyse hadi iyi geceler

yarışmada selene nin hakkı yenmiş 1. olması gerekn adam sıralamada bile yok. tek beyenilen theottoman ınki diye yazılmmış ama sanırım seleneninkiler de baya beğenilmişti

yarışmada selene nin hakkı yenmiş 1. olması gerekn adam sıralamada bile yok. tek beyenilen theottoman ınki diye yazılmmış ama sanırım seleneninkiler de baya beğenilmişti

Ortalığı karıştırmanın bir anlamı yok.Seçilenlere tebrikler...
Kaan bir dahaki sefere iyi çalış bak :D

Ortalığı karıştırmanın bir anlamı yok.Seçilenlere tebrikler...
Kaan bir dahaki sefere iyi çalış bak :D

Amacım, 1 gün düşünüp kalan 4 günde ottoman gibi 9-10 çalışma ile katılmaktı ama 5 günün sonunda aklıma gelen yegane fikiri yapmak zorunda kaldım. Şahsen daha iyisini yapabileceğimi de sanmıyorum, hayal gücüm geniş değil ne yazıkki...

Konu kilitlenebilir tartışma çıkmaması için.

Amacım, 1 gün düşünüp kalan 4 günde ottoman gibi 9-10 çalışma ile katılmaktı ama 5 günün sonunda aklıma gelen yegane fikiri yapmak zorunda kaldım. Şahsen daha iyisini yapabileceğimi de sanmıyorum, hayal gücüm geniş değil ne yazıkki...

Konu kilitlenebilir tartışma çıkmaması için.

Yaparsın,daha iyisinide yaparsın :)

Geri