• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Ne banner ne logo öylesine çalışma yarışma için değil :D

c01ds.gif

Yarışma bayram sonuna kadar uzatılmıştır. Bilginiz olsun..
Çarşamba günü 1 2 3 açıklanacak...
Tüm çalışmalar değerlendirilecek. (Tüm çalışmalar diyorum yani ilk günki çalışmalardan şu ana kadar olan çalışmalar.)

Değerlendirme dışı kalacak olan çalışmalar : Hazır vektörler, Kopya çalışmalar, Yarışma kurallarına uymayan çalışmalar.

Ufak bi deneme Kendini Keşfet Yazısı tamamen düşünülmeden slogan yerini göstermesi amaçlandığı için yazıldı :) Her türlü oynama yapılabilir.

[BILGI]aMca oğluyla beraber bişiler yaptık bakalım nasıl bulucaksınız :)[/BILGI]

Banner 1

c44c6.jpg

Banner 2

c44ck.jpg

Banner 3

c44bp.jpg

Banner 4

c44cv.jpg

Logo

c44nc.jpg

Son düzenleme:
Yarışma bayram sonuna kadar uzatılmıştır. Bilginiz olsun..
Çarşamba günü 1. 2. 3. açıklanacak...

Evet şuana kadar gelen çalışmaları kurallara uyulmamış olsada hatta işimize yaramasada içlerinden seçim yapıp konunun başlığına bildireceğiz..

Logoları Aldı kactı Dicemde Ahmed Abi Yapmaz Böle Bişi :D :D ÜMit abiye Söleseniz İletişime Gecerdi Belki :D

Logoları Aldı kactı Dicemde Ahmed Abi Yapmaz Böle Bişi :D :D ÜMit abiye Söleseniz İletişime Gecerdi Belki :D

Logoların, işine yarıyacak tarzda olmadığını söyledi zaten. Bizi kırmamak için biraz üstü kapalı belirtti.

Şimdiyse, "Madem bir yarışma yaptık, istediğimizi elde edemesekte emek verilmiş, yarışmanın kazananını belirleyelim hiç olmazsa." tarzında bir durum var ortada. İnsanları rahatsız etmeye gerek yok böyle bir durum için, illaki açıklanır :)

Logoların, işine yarıyacak tarzda olmadığını söyledi zaten. Bizi kırmamak için biraz üstü kapalı belirtti.

Şimdiyse, "Madem bir yarışma yaptık, istediğimizi elde edemesekte emek verilmiş, yarışmanın kazananını belirleyelim hiç olmazsa." tarzında bir durum var ortada. İnsanları rahatsız etmeye gerek yok böyle bir durum için, illaki açıklanır :)
profiline baksalar zaten son aktivitesini görürler girdiğinde gereken açıklamayı yapar ahmed abi :)

Geldim kaç gündür yollardayım nete girdim fakat buraya zaman ayıramadım.
Neyse Konuda belirttiğim yarışma kurallarına kimse tam olarak uymadı bir çok çalışma hazır şablon yada rewrite hatta neredeyse tamamı..
Bu yarışmayıda kendim için yapmadım, hem buradaki arkadaslara bir katkım olsun hem müşterim işi görülsün dedim fakat müşterim çalışmaları beğenmediği halde ben genede 1. 2. 3. kişiyi açıklayacağım..

1. TheOttoman <-- 1. olmasının sebebi Hazır şablon Kullansada beğenilen tek logo ve banner onunki oda bu çalışması
2. KaoZ <-- 2. olmasının sebebi yarısma kurallarına yakın uygun çalışmalar yaptığı için (birde müşteri bayan oldugu için mor sapkalı logoyu begendi sanırım :D)
3. HydrUK <-- 3. olmasının sebebi yarısma kurallarına uygun hazır birşey kullanmadan elle çizimler yaparak, emek harcaması.

Yarışmanın galipleri açıklandı fakat Buradaki çalışmaların hiç biri konu olan sitede kullanılmayacaktır.
Yarışmada ödül hak eden arkadaşlar bana isim soyisim telefon numaraları ve banka hesap numaralarını yollasınlar.

Geri