• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

logo yarışmasının iptal edilmesi iyi olmuş. fakat pek etik değil. genelde bu tarz yarışmalar r10 gibi sitelerde para havuzda olduğu için güvenilir oluyor açıkçası burada katılırken şüpheliydim ve şüphem doğru çıktı :) allahdan çoğu kşi gibi uğraşıp 3-4 logo yapmadım yapacaktım yarın fakat bugün açıklamanız iyi olmuş.

Sloganınızıda çok beğendim benim sloganıma çok benziyor hayırlısı :) benim slogan(kendini keşfet)

bu arada banner yarışmasındada aynı olay olabileceğinden dolayı katılmayı düşünmüyorum katılanlara başarılar.

bz4yk.png

----------

logo yarışması iptal mi edildi ?

Şimdi konuya açıklık getirelim, yaptığımız çalışmalar yarın değerlendirmeye alınmıyacak ve biz, senin vermiş olduğun banner üstünde oynama yapıcaz yarışma için !? Doğru anlamış mıyım !?

Şimdi ben size açıklık getirdim fakat nedense herkes farklı yerlerden anlıyor büyük yacagım herkes okusun bir yarışma düzenledim ve tüm hakları bendedir dedim çok güzel çalışmalar geldi fakat kimse istediğim şartlara uymadı
varmı benim istediğim gibi logo slogan ve banner yollayan yuzumu kara cıkartın sadece bir arkadas var ismini vermek istemiyorum adam helal olsun çalışmış dedim 1 arkadaşın calısmalarınıda cok daha kurumsal ve işimize yarar bulduk fakat bunları yazmayı cuma gece splanlıyordum işleri biraz daha kolaylaştırmak adına kendi logomuzu yolladık bunu geliştirin dedim. Buda yarışmanın kurallarında var iyi okuyun..

Sonuç istediğim logoyu ve sloganı bulamadım bunun sebebide açıklamalarda detay vermeme rağmen casting olayını kimsenin anlaması oldu sanırım..

Son olarak dedim ki begendiğimiz 1 2 çalışma var ve kimsenin hakkını yemem merak etmeyin sonrada dedim ki keşke baştan yapsaymışım bunun üstünde çalışın deseymişim ama daha süre bitmedi kuralları ve içeriği değiştirme hakkınada sahibim
kibarca rica edeyim fakat niyeyse farklı algılandım :D

logo yarışmasının iptal edilmesi iyi olmuş. fakat pek etik değil. genelde bu tarz yarışmalar r10 gibi sitelerde para havuzda olduğu için güvenilir oluyor açıkçası burada katılırken şüpheliydim ve şüphem doğru çıktı :) allahdan çoğu kşi gibi uğraşıp 3-4 logo yapmadım yapacaktım yarın fakat bugün açıklamanız iyi olmuş.

Sloganınızıda çok beğendim benim sloganıma çok benziyor hayırlısı :) benim slogan(kendini keşfet)

bu arada banner yarışmasındada aynı olay olabileceğinden dolayı katılmayı düşünmüyorum katılanlara başarılar.

Size gelince suan foruma koydugum logo ve
"kendinizi keşfettirin"sloganı aylardır var bunun ispatınıda yaparım...
Kendini keşfet bizim işimizle alakasız ama belki bir psikologun işine yarar kendini bilmezler için..
ve yine iptal olan birşey yok sadece önceki mesajlarımıda okursanız işte budur dediğim logo yok dedim kimseyi kırmamak için hevesini kursagında bırakmamak için kibarca mesajlar attım tüm çalışma yapanlara teşekkür ettim
sadece baktım ki logo çıkmıyor dedim ki su logoyu daha güzel bir hale getirin logo bu olsun diger secileni banner için kullanırız.
olay budur dahada bunun üstüne kimse sacma sapan mesajlar atmasın..
R10 gibi dediğin sitede bende varım buranın 10 katı 3 kağıtcı kaynıyor oralar ki beni tanıyan bilir kimsenin hakkını yemem..

Şimdi ben size açıklık getirdim fakat nedense herkes farklı yerlerden anlıyor büyük yacagım herkes okusun bir yarışma düzenledim ve tüm hakları bendedir dedim çok güzel çalışmalar geldi fakat kimse istediğim şartlara uymadı
varmı benim istediğim gibi logo slogan ve banner yollayan yuzumu kara cıkartın sadece bir arkadas var ismini vermek istemiyorum adam helal olsun çalışmış dedim 1 arkadaşın calısmalarınıda cok daha kurumsal ve işimize yarar bulduk fakat bunları yazmayı cuma gece splanlıyordum işleri biraz daha kolaylaştırmak adına kendi logomuzu yolladık bunu geliştirin dedim. Buda yarışmanın kurallarında var iyi okuyun..

Sonuç istediğim logoyu ve sloganı bulamadım bunun sebebide açıklamalarda detay vermeme rağmen casting olayını kimsenin anlaması oldu sanırım..

Son olarak dedim ki begendiğimiz 1 2 çalışma var ve kimsenin hakkını yemem merak etmeyin sonrada dedim ki keşke baştan yapsaymışım bunun üstünde çalışın deseymişim ama daha süre bitmedi kuralları ve içeriği değiştirme hakkınada sahibim

Tamam ya neden bağırdın şimdi :drunks
En sona :D şeklinde bir smiley koymasaydın, kendimi salıp ağlıyacaktım :cry:

haha gece gece iyi güldüm ahmet abi gülüdür bu sitenin nerdeyse ümit abi den eski adam :D

Arkadaşlar hepinizin eline koluna sağlık gerçekten içlerinizde bu genç yaşında çok iyi şeyler yapabilenler var fakat logolar ya çok cafcaflı yada cok alakasız ben şimdi şöyle birşey düşündüm logo işini çözemeyeceğiz sanırım bu yüzden en azından banner olayını hallederiz banner cafcaflı olabilir çünkü dikkat çekmesi gereken birşey

15gzdk8.png

Sloganda "Kendini keşfettir." bu resim ve sloganla sade ama göz alıcı birşey yapabiirseniz sanırım yarın akşama kadar 1 2 3 belirlenir.
bu resimdeki çalışmayı geliştirerek sadeliğini fazla bozmadan farklı birşey yapabilecek varsa buyursun

dediğiniz şekilde yani bunu logo olarak mı kullanacağız? biraz daha açıklarsanız sevinirim, iyi sahurlar.

Şahsen burada paylaşılan çalışmalardan bazıları ve çalışmalarım bir şirket için kullanılabilecek düzeyde firmayı yansıtan logolar'dır.Bunun yanısıra banner işinde logodan daha usta olduğumu düşünüyorum fakat logoda harcadığım emeklerin boşa gittiğini düşünürsek bannere başlamak bile istemiyorum katılan arkadaşlara başarılar.

Ps : Tabiki yarışmanın düzenleyicisi siz olduğunuz için affınıza sığınarak bunları söyledim umarım yanlış anlaşılmaz sizi yargılamak değil şahsi bir görüş olarak dile getirdim

Son düzenleme:

Size gelince suan foruma koydugum logo ve
"kendinizi keşfettirin"sloganı aylardır var bunun ispatınıda yaparım...
Kendini keşfet bizim işimizle alakasız ama belki bir psikologun işine yarar kendini bilmezler için..
ve yine iptal olan birşey yok sadece önceki mesajlarımıda okursanız işte budur dediğim logo yok dedim kimseyi kırmamak için hevesini kursagında bırakmamak için kibarca mesajlar attım tüm çalışma yapanlara teşekkür ettim
sadece baktım ki logo çıkmıyor dedim ki su logoyu daha güzel bir hale getirin logo bu olsun diger secileni banner için kullanırız.
olay budur dahada bunun üstüne kimse sacma sapan mesajlar atmasın..
R10 gibi dediğin sitede bende varım buranın 10 katı 3 kağıtcı kaynıyor oralar ki beni tanıyan bilir kimsenin hakkını yemem..

hocam ben size hak iddaa etmedim yanlış anlamayın veyahut haksızlık yaptınız demedim, tamam gerçekten para ödemeye değer logo çıkmadı bunu biliyorum gördük nasıl logoların geldiğini, yinede bence siz 1. nizi belirleyip en azından verilen emeklere istinaden küçük bir para ödülü veya hediye vermeliydiniz etik açısından,

R10 daki dolandırıcılara gelirsek ben yarışma bölümünden bahsetmiştim, para havuzda olduğu için öyle bi şansları olmuyor yarışma konusunda yarışmayı açarken parayı ödemiş oluyorlar zaten, neyse konumuz bu değil :)

ben tekrardan başarılar dilerim yanlış anlamayın hiçbirşekilde hiçbişey üzerinde hak iddaa etmiyorum...

Arkadaşlar hepinizin eline koluna sağlık gerçekten içlerinizde bu genç yaşında çok iyi şeyler yapabilenler var fakat logolar ya çok cafcaflı yada cok alakasız ben şimdi şöyle birşey düşündüm logo işini çözemeyeceğiz sanırım bu yüzden en azından banner olayını hallederiz banner cafcaflı olabilir çünkü dikkat çekmesi gereken birşey

15gzdk8.png

Sloganda "Kendini keşfettir." bu resim ve sloganla sade ama göz alıcı birşey yapabiirseniz sanırım yarın akşama kadar 1 2 3 belirlenir.
bu resimdeki çalışmayı geliştirerek sadeliğini fazla bozmadan farklı birşey yapabilecek varsa buyursun

Sağlık olsun, nediyelim... Bide yarışma sonuçlandıktan sonra, yarışmanın açıklanma konusunda kazananların tüm logolarını görebilirmiyiz, gerçekten çok merak ediyorum ve ediyoruzdur.... :'(

Çok enteresen valla herkes kendine bir cevap bulmuş sağlık olsun, yok öyle demedim böyle olsaydı, ben emindim, benimki şöyleydi,
yahu yarışma bitmedi şuana kadar ki yapılanların içinden işte budur dediğim birşey çıkmadı ama bazılarını beğendim
fakat dedim ki istediğim şeyleri yapmadınız casting olayını tam olarak anlamamış olmanızdan ötürüdür diye alttan aldım
buna istinaden şu logoyu düzenleyip daha iyi hale getirebilen varsa buyursun dedim herkes triplere girdi :D
Benim için sorun yok siz bilirsiniz arkadaşlar sizin için bittiyse zorla birşeyler yapın diyemem..

Çok enteresen valla herkes kendine bir cevap bulmuş sağlık olsun, yok öyle demedim böyle olsaydı, ben emindim, benimki şöyleydi,
yahu yarışma bitmedi şuana kadar ki yapılanların içinden işte budur dediğim birşey çıkmadı ama bazılarını beğendim
fakat dedim ki istediğim şeyleri yapmadınız casting olayını tam olarak anlamamış olmanızdan ötürüdür diye alttan aldım
buna istinaden şu logoyu düzenleyip daha iyi hale getirebilen varsa buyursun dedim herkes triplere girdi :D
Benim için sorun yok siz bilirsiniz arkadaşlar sizin için bittiyse zorla birşeyler yapın diyemem..

Hey Patron bukadar sinirlenmene gerek yoktu, "sağlık olsun" derken, birdaha yaparız anlamında, alanda memnun olsun verende. Dunkı yolladıklarımın dısında bugun verdıgın banner uzerındede oynama yapmaya calısacagım, bitince yollarım tekrar, sağlıcakla... :shm:

Son düzenleme:
m8htujvg.png

hahaha :D dalgasına yapılmış yarısmaya katılıcak değilim :D

Son düzenleme:
Cok cok kısıtlı vaktim vardı bayram alışverişinden dolayı gece geç gelecegim için hemen bişey yaptım banner çalışmasız kalmasın konu

Son düzenleme:
Geri