• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Dogrudur shutterstockta gordum ancak yildizin ai cizimi yapilarak logo haline getirilmistir ;) ayni zamanda bu benim meslegim oldugundan ulastigin bazi calismalar bana ait olabilir. O yuzden esinlenmissin yada aynisini yapmissin demek yerine iyi incele derim. Cunku hd olmasnin hic bir anlami yok logo tasarimi alaninda ai eps ve cdr olmali...

Attığım sitede eps var bilmem dikkat ettin mi ? ai çiziminden kastınız nedir bu arada ? Object-Live Trace değildir heralde ?

Attığım sitede eps var bilmem dikkat ettin mi ? ai çiziminden kastınız nedir bu arada ? Object-Live Trace değildir heralde ?

Hayir live-trace degil tabiki gorsel aktarim. Eps var ancak ucretli diye gordum telden girdigim icin yanlis birsey demiyim ama :/.
detayli bilgi:corel de cizilip ai ye enjekte edilmistir.

Son düzenleme:
Şu site nedense öyleymiş izlenimi verdi. Hakkı verilmesi gerek bence bu benzerliğin..

Royalty Free 3D Vector Logo of an Orange Colored Star in a Metallic Grey Circle by beboy - #241

royalty-free-3d-vector-logo-of-an-orange-colored-star-in-a-metallic-grey-circle-by-beboy-241.jpg

Biraz daha arasam birebir aynısını bulcağımı düşünüyorum ama.. belki sadece esinlenmişsinizdir. diycektim ki..

Buldum:

Awards & Recognition - San Diego Law Firm

az aşağılarda..

Hd formatınıda buldum google sağolsun.

Clipart 3d Glossy Stars And Rings - Royalty Free Vector Illustration by Seamartini Graphics #1071088

Bazen, gerçekten beni çok korkutuyorsun:drym:

Süre uzatılıcak mı yoksa son gün cuma mı !? Ona göre bugün birşeyler yapmayı deniyecem :rbk:

Şu site nedense öyleymiş izlenimi verdi. Hakkı verilmesi gerek bence bu benzerliğin..

Royalty Free 3D Vector Logo of an Orange Colored Star in a Metallic Grey Circle by beboy - #241

royalty-free-3d-vector-logo-of-an-orange-colored-star-in-a-metallic-grey-circle-by-beboy-241.jpg

Biraz daha arasam birebir aynısını bulcağımı düşünüyorum ama.. belki sadece esinlenmişsinizdir. diycektim ki..

Buldum:

Awards & Recognition - San Diego Law Firm

az aşağılarda..

Hd formatınıda buldum google sağolsun.

Clipart 3d Glossy Stars And Rings - Royalty Free Vector Illustration by Seamartini Graphics #1071088

Senden ciddi şekilde tırsmaya başladım :grin

Duruma biraz açıklık getirmek istedim arkadaş çamur attı ama gönderdiği sitelerdeki görseller ücretli ve fiyatları 40-100$ arasında . Kendini haklı çıkarmak için çalışmış ancak biraz daha dikkate davet ediyorum kendisini. Aynı zamanda facebook adresinden de ulaşabileceğiniz birçok tasarım vb çalışma vardır. Yıldız clipart mı ? Sorusunun cevabı hayır çunku shutterstocktan çizimi yapıldığını belirttim ki tasarım dünyasında birçok şirketin kurumun veyahut ajansın kullandığı bir yöntem. ve yıldız aynen kullanılmayıp manüple edilmiştir. İyi oyunlar ;)

Son düzenleme:
Malum yarışmanın sonuçlanmasına az kaldı, konuya programla birlikte bitirmiş halini değil, el çizimlerini ve program yapım aşamasındaki görüntüleri ekleyeceğim... Çalışmalarım bunlardan ibaret değil, diğer kalan kısmını Ahmed Beye yollayacağım. AhmedKemal 'a böyle bir yarışma düzenledikleri için teşekkür ederim, 1aydır uğraşmıyordum, film işlerimizi bitirdiğimiz için. Ve bu yarışmayla birlikte ellerimin pasları gitmiş bulunuyor. Kazansakta kazanmasakta, tek önemli olan yarışmacıların birbirlerini karalamaması ve herşeyin hakkıyla yürümesidir. Teşekkürler.

TSDRr.jpg

UhEDB.jpg

hNhKO.jpg

JUpvc.png

konuyu ben açtım o gun evde değildim o yuzden yonetici paneline giremediğim için blackstyle a soyledim o duyurulara ekledi..

Benim fikrime göre hiç professiyonel çalışma yok şimdiye kadar.

Bence çoğu arkadaş hakkını veriyor buradaki çalışmaların çoğu şirketlerin kullanacağı düzeyde zaten çoğu şirket bu kadar iyi logo kullanmıyor bile logo nun amacı çok şatafatlı birşey ortaya çıkarmak değil amacı vurgulamak dediğim gibi koskoca google nin bile logosuna baktığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..

Benim fikrime göre hiç professiyonel çalışma yok şimdiye kadar.

Eğer bir işte profesyonel değilseniz. Profesyonel Göremezsiniz. ;)

----------

Bence çoğu arkadaş hakkını veriyor buradaki çalışmaların çoğu şirketlerin kullanacağı düzeyde zaten çoğu şirket bu kadar iyi logo kullanmıyor bile logo nun amacı çok şatafatlı birşey ortaya çıkarmak değil amacı vurgulamak dediğim gibi koskoca google nin bile logosuna baktığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..

Ayrıca profesyonellik görüşü budur kesinlikle logo tasarımında temel kurallar kurumsallık , sadelik , anlaşılabilirlik . Grafik sektörünün en büyük sorunudur bilinçsiz istekler ancak bu doğru görüşünüzden dolayı sizi tebrik ederim.

Eğer bir işte profesyonel değilseniz. Profesyonel Göremezsiniz. ;)

----------

Ayrıca profesyonellik görüşü budur kesinlikle logo tasarımında temel kurallar kurumsallık , sadelik , anlaşılabilirlik . Grafik sektörünün en büyük sorunudur bilinçsiz istekler ancak bu doğru görüşünüzden dolayı sizi tebrik ederim.
pek katılmıyorum mesela bir şey izlersiniz bilginiz yoktur ama mükemmel yaptı inanılmaz türünden lafları kullandığım çok oldu

pek katılmıyorum mesela bir şey izlersiniz bilginiz yoktur ama mükemmel yaptı inanılmaz türünden lafları kullandığım çok oldu

Güzellik görecelidir. Ancak profesyonel bulmamak bundan ayrı tutulmalı. Size göre kötü olabilir ama cok profesyonelce hazırlanmadığını göstermez bu. Güzellik görecelidir kişiye göre değişir , ancak profesyonellikte bu görece ortadan kalkar . bende ondan bahsettim yoksa tabiki görsel sanatlarda kişi önemli, beğenmemişte olabilir ama acemice demek değildir.

Geri