• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Şimdilik bir çalışma daha gece yarısı tekrar eklenecek yeni fikirler ile.. ( Bence Logo Sade olmalıdır ve bu yuzden Sadece Çalışmayla karşınızdayım

güzel olmuş ama şimdi o k harfinin yerine geçen simgede kadının başı ve ayakları geriye doğru olsa adamda dik olsa hani K gibi olsa diyorum dahamı güzel olurdu :D

güzel olmuş ama şimdi o k harfinin yerine geçen simgede kadının başı ve ayakları geriye doğru olsa adamda dik olsa hani K gibi olsa diyorum dahamı güzel olurdu :D

paşam orjinal olsun dedim şimdi sağ sola çeksek adamı kadının başını filan bozulabilir diye böyle daha iyi olur diye düşündüm :)

selenenin önceki tasarımı da gzldi ama bu seferki biraz sade olmuş. beyler adobe dışında logo, gif vs. yapabileceğim ayrıca 3 boyutlu çiizm yapabileceğim bir program var mı? adobe dışında konu altına değil de özelden yazabilirsiniz. grafik yapmam lzm şimdiden all ah razı olsun

Yeteneksizsiniz gibi bi çalışma gece yarısı devamı gelcek insallah yada 3 civarı filan

Eğer bir işte profesyonel değilseniz. Profesyonel Göremezsiniz. ;)
Aksini söyleyen yok ? olmadı da ? ^^ boşuna edebiyat yapmada da gerek yok (:

Bence çoğu arkadaş hakkını veriyor buradaki çalışmaların çoğu şirketlerin kullanacağı düzeyde zaten çoğu şirket bu kadar iyi logo kullanmıyor bile logo nun amacı çok şatafatlı birşey ortaya çıkarmak değil amacı vurgulamak dediğim gibi koskoca google nin bile logosuna baktığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..
Ben hakkını vermiyorlar demedim,ellerine sağlıkda uğraşıp çaba gösterip kendilerini geliştiriyorlar,çok iğrenç veya eleştiride de bulunmadım.Sadece fikrime göre bu tarz bir sitenin şuana kadar yapılan logolar çok pro değil.Google benim umrumda değil bile ^^ logosu beni hiç ilgilendirmiyor ben sadece arayacağım şeyi yazar çıkarım ^^ he bu arada,zaten googlenin logosu hiç güzel değil.Sadece özel günlerde yaptıkları şeyler çok etkileyici.

Arkadaşlar hepinizin eline koluna sağlık gerçekten içlerinizde bu genç yaşında çok iyi şeyler yapabilenler var fakat logolar ya çok cafcaflı yada cok alakasız ben şimdi şöyle birşey düşündüm logo işini çözemeyeceğiz sanırım bu yüzden en azından banner olayını hallederiz banner cafcaflı olabilir çünkü dikkat çekmesi gereken birşey

15gzdk8.png

Sloganda "Kendini keşfettir." bu resim ve sloganla sade ama göz alıcı birşey yapabiirseniz sanırım yarın akşama kadar 1 2 3 belirlenir.
bu resimdeki çalışmayı geliştirerek sadeliğini fazla bozmadan farklı birşey yapabilecek varsa buyursun

Arkadaşlar hepinizin eline koluna sağlık gerçekten içlerinizde bu genç yaşında çok iyi şeyler yapabilenler var fakat logolar ya çok cafcaflı yada cok alakasız ben şimdi şöyle birşey düşündüm logo işini çözemeyeceğiz sanırım bu yüzden en azından banner olayını hallederiz banner cafcaflı olabilir çünkü dikkat çekmesi gereken birşey

15gzdk8.png

Sloganda "Kendini keşfettir." bu resim ve sloganla sade ama göz alıcı birşey yapabiirseniz sanırım yarın akşama kadar 1 2 3 belirlenir.
bu resimdeki çalışmayı geliştirerek sadeliğini fazla bozmadan farklı birşey yapabilecek varsa buyursun

Aslinda suan disardayim son yolladigim logolar olur diye dusunmustum olmasa bile logolar yinede secilmeli diye dusunuyorum cunki ugrasarak sizin icin vakit ayiran insanlar var birde bu logolarda gayet iyi guzellik goreceli olabilir ama gosterdigimzde olumlu yorum aliyorsak bunun emegini isteriz(m) umarim bunlar bosa gitmez kolay gelsin.

Bu mesaj tapatalk 2 adli cihazdan gönderilmistir.

:D Zaten yaptığım çalışmalar hiç logoya benzemiyordu, ama şimdi bir de banner için düşünücem ve zaman çok az :drunks

Neyse yaptıklarımı paylaşiyimde bana gaz veren arkadaşları hayal kırıklığına uğratmayalım. Herkeze başarılar. :beer

smy7w3.png

1znn147.png

Not: Evet boyutlar büyük ama oynanabilir tabikide.

Not: Abidin sen bulursun, yaptığım gözlü kamera çok tanıdık geldi ve korktum paylaşmaktan ama bir türlü bulamadım bende. Sanki bir Virüs programında görmüştüm gibi geldi, araştırdım ama yoktu birşeyler koydum bende. Sakat birşey çıkmasın sonra...

Not: Ahmed Kemal yazısını öylesine koymuştum silinebilir :D

Not: Örnektir yazmadım sorun çıkmaz dimi !? yada ekliyorum !?

Son düzenleme:
Aslinda suan disardayim son yolladigim logolar olur diye dusunmustum olmasa bile logolar yinede secilmeli diye dusunuyorum cunki ugrasarak sizin icin vakit ayiran insanlar var birde bu logolarda gayet iyi guzellik goreceli olabilir ama gosterdigimzde olumlu yorum aliyorsak bunun emegini isteriz(m) umarim bunlar bosa gitmez kolay gelsin.

Bu mesaj tapatalk 2 adli cihazdan gönderilmistir.

Konunun sorundaki yazıları okumamışsınız sanırım bu çalışmaları forumdaki üyeler değil bizim beğenmemiz gerekiyor 2. olarak kimsenin hakkını yemedim bugune kadar yememde sadece yapılan şeyleri begenmediğimizi söyledim ben logo slogan banner istedim suana kadar zaten kimse bu üçlemeyi bir arada yollamadı bunu bile bahane edebilirim ama etmiyorum evet herkes güzel şeyler yapıyor fakat suana kadar sadece 2 kişinin çalışmaları dikkatimi çekti..
Neyse sonuc olarak iptal olan birşey yok sadece koydugum resim üzerinde çalışmalar yapın dedim bunada tüyo deniyor :D Baştan koymam gerekiyordu fakat ortaya işte budur diyebileceğimiz şeyler çıkmayınca sade bir logo olsun oyle kalsın dedik.

Konunun sorundaki yazıları okumamışsınız sanırım bu çalışmaları forumdaki üyeler değil bizim beğenmemiz gerekiyor 2. olarak kimsenin hakkını yemedim bugune kadar yememde sadece yapılan şeyleri begenmediğimizi söyledim ben logo slogan banner istedim suana kadar zaten kimse bu üçlemeyi bir arada yollamadı bunu bile bahane edebilirim ama etmiyorum evet herkes güzel şeyler yapıyor fakat suana kadar sadece 2 kişinin çalışmaları dikkatimi çekti..
Neyse sonuc olarak iptal olan birşey yok sadece koydugum resim üzerinde çalışmalar yapın dedim bunada tüyo deniyor :D Baştan koymam gerekiyordu fakat ortaya işte budur diyebileceğimiz şeyler çıkmayınca sade bir logo olsun oyle kalsın dedik.

Ahmed Bey/Abi/Amca ( hangisiyle hitap etmem doğru kaçarsa artık ) bence konudaki diğer mesajlar silinsin, sadece çalışmalar kalsın !? Yada genel olarak bütün mesajlar silinsin, en son istediğin gibi çalışmalar yapıp koyalım !?

Yarın devam ediyormu ? Yarın eklesek olurmu banner ? Şuan minibooktayım ve dışardayım eve gidince çalışıcam banner üzerinde.

Şimdi konuya açıklık getirelim, yaptığımız çalışmalar yarın değerlendirmeye alınmıyacak ve biz, senin vermiş olduğun banner üstünde oynama yapıcaz yarışma için !? Doğru anlamış mıyım !?

Geri