• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

bxj81.png

Bıyrın ifinim

Ödülün %25'i benim knk:)

şuana kadar gelen çalışmaların hepsi birbirinden iyi emek harcanmış güzel çalışmalar fakat daha işte budur dediğimiz birşey ortaya çıkmadı
eski yarışmaları özler oldum nerede bu psciler.

şuana kadar gelen çalışmaların hepsi birbirinden iyi emek harcanmış güzel çalışmalar fakat daha işte budur dediğimiz birşey ortaya çıkmadı
eski yarışmaları özler oldum nerede bu psciler.

Ben Karun'u hatırlıyorum, ne oldu o !? O yapardı genelde site ile ilgili şeyleri :rbk:

bi ara bana bu resmi yapmıştı birisi ps masterı o zamanlar KaoZ mu Karun mu harbiden hatırlamıyorum ama KaoZ diye aklımda kalmış bu resmi kim yaptıysa o günden beri saklıyorum o yapsın logoyu :p

2nth313.png

Boş durmayayım dedim :D

----------

Biraz yetenek sizsiniz türkiye havasında oldu sanki :D

bxy14.jpg

bxydt.jpg

Daha fazlası için facebook.com/JokeDsgn bu adresten bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Abidin konuya erişmiş , tamamdır :nse: (Küsmüyüz , bi ara ö.m at)

Şu site nedense öyleymiş izlenimi verdi. Hakkı verilmesi gerek bence bu benzerliğin..

Royalty Free 3D Vector Logo of an Orange Colored Star in a Metallic Grey Circle by beboy - #241

royalty-free-3d-vector-logo-of-an-orange-colored-star-in-a-metallic-grey-circle-by-beboy-241.jpg

Biraz daha arasam birebir aynısını bulcağımı düşünüyorum ama.. belki sadece esinlenmişsinizdir. diycektim ki..

Buldum:

Awards & Recognition - San Diego Law Firm

az aşağılarda..

Hd formatınıda buldum google sağolsun.

http://www.clipartof.com/portfolio/seamartini/illustration/3d-glossy-stars-and-rings-1071088.html

Son düzenleme:
Şu site nedense öyleymiş izlenimi verdi. Hakkı verilmesi gerek bence bu benzerliğin..

Royalty Free 3D Vector Logo of an Orange Colored Star in a Metallic Grey Circle by beboy - #241

royalty-free-3d-vector-logo-of-an-orange-colored-star-in-a-metallic-grey-circle-by-beboy-241.jpg

Biraz daha arasam birebir aynısını bulcağımı düşünüyorum ama.. belki sadece esinlenmişsinizdir. diycektim ki..

Buldum:

Awards & Recognition - San Diego Law Firm

az aşağılarda..

Hd formatınıda buldum google sağolsun.

Clipart 3d Glossy Stars And Rings - Royalty Free Vector Illustration by Seamartini Graphics #1071088

http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=82341136&rid=312469
Dogrudur shutterstockta gordum ancak yildizin ai cizimi yapilarak logo haline getirilmistir ;) ayni zamanda bu benim meslegim oldugundan ulastigin bazi calismalar bana ait olabilir. O yuzden esinlenmissin yada aynisini yapmissin demek yerine iyi incele derim. Cunku hd olmasnin hic bir anlami yok logo tasarimi alaninda ai eps ve cdr olmali...

Son düzenleme:
Geri