• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

İpucu : Acunu tanımayan yoktur bu sitede bir nevi Acunun yaptığı işi yapacak. reklamlara, dizilere, filmlere amator profesyonel oyuncu bulacak tabi sadece bununa sınırlı değil yeni ses sanatçıları, mankenler vs. iş kapısı olacaktır.

İpucu : Acunu tanımayan yoktur bu sitede bir nevi Acunun yaptığı işi yapacak. reklamlara, dizilere, filmlere amator profesyonel oyuncu bulacak tabi sadece bununa sınırlı değil yeni ses sanatçıları, mankenler vs. iş kapısı olacaktır.

ben zaten çizerken düşündüğüm fikirde oydu :) şarkı söyleyen kadın erkek, manken figürlerini kullandım

Buda benden :) Çok profösyonel olmasakta hayli bi acemisiyiz :)

bxvy2.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu mesajım bulunsun olayını sevmiyorum lütfen konuya çalışmalarınız ve çalışmalar hakkındaki mesajlara yorum atarak cevap yazınız.

Bir iki bişiler çıkardım, bu sadece bi örnek Cuma'ya kadar patlatıcam birşeyler daha.

bwlmb.png

Bir tane daha gelsin o zaman :)

bwqvu.png

Tüm rakiplerime başarılar diliyorum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Geri