• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Malum casting denince akla sinema-dizi-mankenlik buna benzer alanlarda ihtiyaç duyulan eleman boşluğunu casting firmalarının devreye girerek doldurulmasıdır buna bağlı olarak aklıma gelen düşüncelerden birisi (yapım aşamasında);

castingd.png

ben sitenin ne üzerine oldugunu anlamadım yoksa slogan bulmakta üstüme yoktur :D

Can sıkıntısına acemi işi ;

Son düzenleme:
ben sitenin ne üzerine oldugunu anlamadım yoksa slogan bulmakta üstüme yoktur :D

Can sıkıntısına acemi işi ;

Malum casting denince akla sinema-dizi-mankenlik buna benzer alanlarda ihtiyaç duyulan eleman boşluğunu casting firmalarının devreye girerek doldurulmasıdır buna bağlı olarak aklıma gelen düşüncelerden birisi (yapım aşamasında);

bu arkdaş güzel açıklamış zaten..
Site bir nevi kariyet net tarzında fakat herkese değil sadece oyunculara mankenlere özel yani bir nevi film sektörü tv dizi reklam vs. işlerine oyuncular bulmaya çalışan bir site diyeyim kısaca.

Çalışmalarımızı özel mesaj olarak yollasak olurmu, yoksa sadece konu altındamı paylaşmamız şart, bu konu hakkında bilgi görmedım veya gozumden kaçmıs olabılır?

Siz koyun çalışmları ortam kızışsın diye ama hiç düşünen yok belki aklına fikir gelmeyen kişiler vardır, kıskananlar vardır...:rbk:

Cuma koyabiliyorsak, o zamana kadar düşünüp bir tane ile katılırım bende...

Birde bir önceki sayfada arkadaşın biri sormuş, özelden göndersek olur mu gibisinden !? (Ayrıca arkadaşında ilk mesajıymış, lan yarışmayı duyan geliyor mu noluyor :cry:)

Siz koyun çalışmları ortam kızışsın diye ama hiç düşünen yok belki aklına fikir gelmeyen kişiler vardır, kıskananlar vardır...:rbk:

Cuma koyabiliyorsak, o zamana kadar düşünüp bir tane ile katılırım bende...

Birde bir önceki sayfada arkadaşın biri sormuş, özelden göndersek olur mu gibisinden !? (Ayrıca arkadaşında ilk mesajıymış, lan yarışmayı duyan geliyor mu noluyor :cry:)

belki o çalışmaları görüp hırslanırsın işte :D şahsen şimdi mükemmel bi tasarım görsem hırslanırım :D

Geri