• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

Birincilik ödülü beni korkuttu. Şimdi oldu da şansım tuttu, aklıma iyi fikir geldi, ilk defa orjinal bir çalışma yaptım ve birinci oldum. Bir kereliğine güzel bir logo yapmak başka, sitenin tüm grafiklerini yapmak başka...

TheOttaman ve benim aramda bahse tutuştunuz ama Play&win, Hyperia, Selene, Necrolyte vb. arkadaşlar ben bilmeden Ps'yi mi bıraktı !? Ben şahsen en iyi ihtimal 3. olurum diye düşünüyorum. Ayrıca yarışma sadece bu siteye mi özel !?

Ayrıca söylediğim gibi ilk resmi yarışmam olucak, daha önce hiç logo tasarlamamıştım, bana fazla güvenenler hayal kırıklığına uğrayacak gibi...

# Edit by ZACA

Son düzenleme:

Birincilik ödülü beni korkuttu. Şimdi oldu da şansım tuttu, aklıma iyi fikir geldi, ilk defa orjinal bir çalışma yaptım ve birinci oldum. Bir kereliğine güzel bir logo yapmak başka, sitenin tüm grafiklerini yapmak başka...

TheOttaman ve benim aramda bahse tutuştunuz ama Play&win, Hyperia, Selene, Necrolyte vb. arkadaşlar ben bilmeden Ps'yi mi bıraktı !? Ben şahsen en iyi ihtimal 3. olurum diye düşünüyorum. Ayrıca yarışma sadece bu siteye mi özel !?

Ayrıca söylediğim gibi ilk resmi yarışmam olucak, daha önce hiç logo tasarlamamıştım, bana fazla güvenenler hayal kırıklığına uğrayacak gibi...

Abidin Moon adlı üyelikle burda Hyperia'nın imzasına bakınca başarılar demek düşüyor bize sınavı var :) Necrolyte'yi tanımıyorum malesef.Selene Talha neyse onun hakkında bir şey demiyeyim.
Zafer Kaan'da 10 numara photoshop kullanır ben gördüm yaptığı çalışmaları ve hayran kaldım cidden işinde çok iyi...
Herkese başarılar... :)

TheOttoman(Burak'tı sanırım :D ), KaoZ(Kaan) ve Play&Win'in yarışması olcak gibi duruyor :)

Abidin Moon adlı üyelikle burda Hyperia'nın imzasına bakınca başarılar demek düşüyor bize sınavı var :) Necrolyte'yi tanımıyorum malesef.Selene Talha neyse onun hakkında bir şey demiyeyim.
Zafer Kaan'da 10 numara photoshop kullanır ben gördüm yaptığı çalışmaları ve hayran kaldım cidden işinde çok iyi...

Sen öyle diyosun dogrudur Beytullah :)

Siralama :
Katılırlarsa tabiki

1. Abidin
2. Hyperia
3. Tobi Kaan

3 ile 2 değişebilir ama 3 ü katılırsa siralama bunlardan ibaret olur.

Siralama :
Katılırlarsa tabiki

1. Abidin
2. Hyperia
3. Tobi Kaan

3 ile 2 değişebilir ama 3 ü katılırsa siralama bunlardan ibaret olur.

Theottoman her türlü sollar beni.

------

Ayrıca bırakalım şu kim birinci olur kim ikinci olur muhabbetini. Logolar yapılmadı bile henüz :D

Son düzenleme:
Daha cumaya kadar vakit var, şahsen ben daha başlamayı bırak aklıma fikir bile gelmedi ^^'

şansımı deneyim :D

bv5z4.jpg

Sahurdan önce ilk çalışmamı yolluyorum. Şuan yorgunum sabah daha iyi işler çıkacak. Psd'ler elimde mevcut. Her türlü düzenlemeler yapılabilabilir. Sadece örnektir.
Diğer arkadaşlara başarılar :beer

ilk çalışma gönderen olduğun için özel bir teşekkür ediyorum talep olmayacak sanmaya başlamıştım :D
ayrıca çalışmaların üstüne görünümü tamamen kapatmayacak şekilde örnektir yazısı mutlaka ekleyin.

yarın daha iyilerini yapmaya bakıcam bu aksamki 2. calısmam diyelim :)

bv9u0.jpg

Sanırsam banner maxigame gibi sol üstte bulunacak bu çok büyük kaçar TheOttoman'ın yaptığı tarza yapmalısın örnek boyut verilmiş zaten.. Bence daha iyisini çıkarabilirsin :)

Son düzenleme:
Play & Win , TheOttoman yetenekli arkadaşlar ve paylaştıkları her şeyde belli ediyorlar ... Fakat yönetimdeki arkadaşlarında farkını ortaya koymasında fayda var :) Herkese başarılar

arkadaşlara fikir vermek açısından çizim yapamayanlarda akıllarına gelen bir kaç sloganı yazarlarsa çok iyi olur.

Geri