• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

# Boyut seçenekleri mevcut
# Renk seçenekleri mevcut.
# PSD kayıtlı her türlü değişikliğe gidilebilir.
# Kurumsal ve sade bir çalışma

LOGO

v1
5sj6vgtn.png

v2
xrajzwag.png

BANNER

k7zzau4a.png

Diğer arkadaşlara başarılar :beer

Logolar gayet şık eline sağlık ancak reflectlerini biraz daha düzenlemen gerekebilir . :)

Benden bu kadar, diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar :beer

Logo 1;
2vkcnyb.png

Logo 2;
28tdthx.png

Logo 3;
2hy2cl.png

k2fpt2.png

Banner 1;
2rc50ft.png

Banner 2;
muh4hv.png

[ACIKLAMA]
Sloganlar;
"İçindeki yıldızı keşfet!"
"Türkiye seni arıyor!"
[/ACIKLAMA]
[BILGI]Tüm çalışmaları, bakılması kolay olsun diye, tek mesaj altında topladım.
PSD'ler çalışmaların bana ait olduğunu göstermek amacıyla istenildiğinde, özelden mesaj yolu ile gönderilebilir. Beğenildiği takdirde font değişikliği, renk değişikliği vs gibi küçük çaplı değişiklikle elbette yapılır.[/BILGI]

bence bannerı hareketli yapın gif yapılabilir. bu benim önerim tek bir resim insanların dikkatini çekmez. harfler resimler fln hareket etsin. nasıl yapıcağınızı siz daha iyi bilirisiniz bnm için yapması zor. ama reklam amaçlı bir şey hazırlarken biraz hareket gerekir sabit duran bir resim dikkat çekmez ama hareketli olana göz kayar ;)

bence bannerı hareketli yapın gif yapılabilir. bu benim önerim tek bir resim insanların dikkatini çekmez. harfler resimler fln hareket etsin. nasıl yapıcağınızı siz daha iyi bilirisiniz bnm için yapması zor. ama reklam amaçlı bir şey hazırlarken biraz hareket gerekir sabit duran bir resim dikkat çekmez ama hareketli olana göz kayar ;)

olabilir aslında.. üşeniyorum ya :D

çok iyi.

Son düzenleme:
logomatik, iconfinder nedir ne değildir bilmem ama bence herşeyi ulu orta söylemek güzel birşey değil. :)

Geri