• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

Resmin üzerine ps ile nasıl yazı yazılıyor remle açıklarsanız sevinirim..

Şimdiden THX...! :)

Silkroadmax ile ilgili bir çalışma yapayım dedim ortaya bu çıktı inşalah kendimi geliştiririm sade bir şeyler olsun istedim .

image

Kenarları silik/şeffaf ve orta kısmı net yapsaydın daha güzel olurdu bence + fontundaki düzensizliğide fontunu strong/kuvvetli olarak seçersen daha güzel bir yazı elde etmiş olursun.

Kenarları silik/şeffaf ve orta kısmı net yapsaydın daha güzel olurdu bence + fontundaki düzensizliğide fontunu strong/kuvvetli olarak seçersen daha güzel bir yazı elde etmiş olursun.

sanırım ortasını öyle yapmasının sebebi oraya yazı yazıldığında dikkat çekmesi için...

Bir tane daha yaptım bu nasıl sizce?

ae61hw.png

Arkadaşlar Ps De Web Templateye Başladım Daha %10 Bile Olmadı Diyebilirim Sizden Ön Bir Görüş Almak İstedim :):)

Çalışmanın %70 i felan tamamlandı ama inanmak istemiyosanız 0 dan başlar video çekerim??

Çalışmanın %70 İ Bu Ayrıca Video İstediniz Diye Çekiyorum 0 Dan Başlıyıp :)

Çalışmanın Birazini Video Olarak Kaydettim Yoruldum Akşam Veya Yarın Part 2 Yi Koyucam Dİnlenmem Lazım :D

Geri