• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

2. Defa imza yapışım, nasıl olmuş sizce?

sigpic53198_10.gif

Gerçekten sadece 2 defa imza yaptıysan ve herşeyini sen yaptıysan gerçekten çok güzel ve yeteneklisin :beer

Ciddi olarak denediğim 2. imzam. Daha önce ps'ye öylesine falan bakmıştım animasyon falan yapmak için. Hepsinide ben yaptım arkaplan brush dağılımı falan xP

İşyerinde PS yüklü eve yükleyemedim daha, çalışmaları ilerletip PS master olmaya çalışcam :)

Bu Çalışmalarla Ps Masterı olabilirmiyim ....................
Olursam Çok Çalışıcam Abim Pc Ögretmeni ps hastası o ögretir olmassa lütfen bennide seçin

silkroadokcular.jpg

Benim ilk çalışmam PS CS4 Cok karisik rasgele kafama göre yaptim ilk defa böyle bişi çikti çok akrışık ama zamanla öğrenirim herlade

Geri