• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

oo tamam sağol ya bana özelden bu programı download etme linki yollarmısın Lütfen eğer biliyosan ? :D

----------

Beyler bilen varmı doğru düzgün bi yerden bu programı nerden indirceğimi ?

@Selene* çok güzel psler yapıyon nerden öğrendin ben bir tek yazı yazmayı filan biliyorum

ps'den pek anlamam ama en güzeli bu gibi geldi çok güzel olmuş eline sağlık. bazılarımız resmin üstüne yazı yazmayı birazda efekt eklemeyi ps sanıyor. ne diyelim kendilerini geliştirirler inş.

1 kaç brush ve blending options .

bence bu koydugun en kolay calışmalardan biri blending optionstan ayarlanmış herşey :)

Ve overlay transparant oynamiş okadar :) cogu kişi güzel çalışmalar çıkarıyor hakkını yememek gerek ama bu bence digerlerine nazaran kötü.

Basit bir çalışma biliyorum zaten 5-10 dk mı felan aldı.Ama yinede bir paylaşayım dedim :)

esj1bm.png

1zf236h.png

Son düzenleme:
Ne zamandır girmiyordm. Charıma satış konusu açmak için girdim bi :D kendi konuma sahip çıkayım biraz :D

Son çalışmalarım

katyperryz.png

imnotreal.png

2copyd.png

Buda benden daha demin yaptım biraz yardım eder misiniz daha çok süslemem için ?

jeffhardywallpaper.png

Amerikan güreşinde bi bu adamı seviyom TNA'ya geçince stili değiti biraz ama olsun şampiyonluğunun şerefine 2010 yılı bi wallpaper hazırladım ona :haha

Nasıl olmuş beyler ?

Geri