• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

denemeoh.jpg

Çok fazla acemice ama :D photoshoptaki ilk çalışmam :)

denemeoh.jpg

Çok fazla acemice ama :D photoshoptaki ilk çalışmam :)

Sanırım Textureyi Benim Konumdan Buldun Ama Bu Okadar İyi Bişey Değil Farklı Textureler Kullan Ve Karakterler Üzerinde Biraz Sharpen Tool Kullanırsan Daha İyi Birşey Elde Edersin :)

----------

238bxc.png

Az Önce Yaptım Sizce Nasıl ?

Sanırım Textureyi Benim Konumdan Buldun Ama Bu Okadar İyi Bişey Değil Farklı Textureler Kullan Ve Karakterler Üzerinde Biraz Sharpen Tool Kullanırsan Daha İyi Birşey Elde Edersin :)

----------

238bxc.png

Az Önce Yaptım Sizce Nasıl ?

Evet senin konundan aldım :) biraz aceleye geldi o yüzden basit oldu bugün bişeyler daha deneyip paylaşıcam burda :)

evet biraz büyük oldu :D
bu arada bi çalışma daha yaptım acemice (:

deneme2w.jpg

bu da kötü oldu ama.. yavaş yavaş güzelleşcekler :)

----------

Son iki çalışmam..
Bu çok basit oldu :/
75722367.jpg

Bu da karışık oldu galiba :S
81483844.jpg

evet biraz büyük oldu :D
bu arada bi çalışma daha yaptım acemice (:

URL]

bu da kötü oldu ama.. yavaş yavaş güzelleşcekler :)

----------

Son iki çalışmam..
Bu çok basit oldu :/
URL]

Bu da karışık oldu galiba :S
URL]
Yinede iyi. Bende bi ton photoshop eğitim cd si var üşeniyom izlemeye :D

Arkadaşlar Boyutu 400-130 Olarak Yapın Daha İyi Sonuçlar Alcaksınız Ve Fontlarınızı Biraz Değiştirin Benim En İyi İmzam Şuan İmzamda :D Yorumları Bekliyorum 1-2 Ps Master İyi Geliştir Arkayı Renklendir Felan Dedi :D

Ben 400-150 yapıyorum.. imzandaki gayet güzel olmuş :D ben tekrar çalışmalara başlıyım o zaman :D

O Kadar Kişi Benim Konuma Bakıyor Ne Bi Yorum Var Ne Bir Teşekkür. Yapımı Beğenmediyseniz Bile İndirdiğiniz Texturelere Teşekkür Edin.
(Sözüm Sana Değil Joker :D)

Son düzenleme:
Geri