• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

80316626.gif

38710215.gif

27211602.gif

Kız Arkadaşım İçn yptım nedersnz sizce beyenir mi ? :/

Şuanda avatar ve imzamda bulunan ilk defa font avatar imza yaptım nasıl olmuş acaba?

Buda Benden olsun :-x

Eger Sorun Cıkaran arkadaşlar olursa PSD dosyası Atılır .

çalışma diye buna derim ben, en sevdiğim renk+ en sevdiğim uyruklardan birisi ^^ harika bir çalışma olmuş.Wallpaper yapmak isterdim ama annemler 40 ı geçmiş insanlar kalp dayanmaz böyle resimlere onların :D

bu da benım 2 . çalısmam :)

orjinal hali

makyajladıgm halı :)

Pek uzun sürmesede vaktimi aldı ama güzel oldugunun kanaatindeyim Ya Sizler ?

Yorumları alayım :-x

Son düzenleme:
Dağ'ı senmi çizdin ? kadını senmi çizdin ? bu yaptıgın manipülasyon tabiki emeğin var ben çok beğendim

ya bişi sölicem photoshopu her pc kaldırıyomu bende başlamak istiyorum :D

----------

512 Ram 64 Mb ekran kartı 2 Ghz Kaldırırsa bende şuna bi başlımda coşam bi :D :)

Geri