• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

yine 30 mblik programda yaptım
xbkfad.png
süpersin bak bende paintte bunu yaptım

11i2stc.jpg

süper demi millet :zzz::zzz:

Uploaded with ImageShack.us

ps ye bugun basladım anca bu kdr oldu 2 sorum olucak benım yaptıgım gifler kaydedınce kalıtesı dusuyor nedense Cs4 kullanıyorum ondanmıdır ?

Amacın ne? Şimdi komik olduğunu sandın herhalde :haha

Arkadaş sanırım senin sadece o resme font eklediğini sanıyor ^^ bilmiyor ki brushundan karakterine kadar kendin buldun ;) boşver bunlar millete engel olup kendilerini göz önünde bulundurmaktan başka birşey bilmezler ben başarılarının devamını diliyorum

ps:rosered moderatöre bildireceğim senin yorumunu

Son düzenleme:
komiklik yapmaya calısmadım sadece calısma koydum sorun etmen :haha:haha

bide moderatore bildirecekmissin ya o çok güzl :agla

Yeni imza çalışmalarım arkadaşlar kullanabilirsiniz (:

8301.jpg

8308.jpg

8315.jpg

8321.jpg

8329.jpg

8338.jpg

8343.jpg

8349.jpg

8353.jpg

8361.jpg

8363.jpg

8370.jpg

Son düzenleme:
Arkadaş sanırım senin sadece o resme font eklediğini sanıyor ^^ bilmiyor ki brushundan karakterine kadar kendin buldun ;) boşver bunlar millete engel olup kendilerini göz önünde bulundurmaktan başka birşey bilmezler ben başarılarının devamını diliyorum

ps:rosered moderatöre bildireceğim senin yorumunu
üstünde sarı bir psmaster yazıyor diye bir kişi ye muhalefet olman gerektirmez. Her rütbeliyi öyle mi sanıyosun sen ?

İmzamı photoscape ile yaptm nasıl olmş beyler adobe indiriyorum şmdi bide onu öğrenmek lazım :D

56 mb ye Adobe photoshop indirmek isteyen olursa özel mesaj atsın.

Geri