• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

komiklik yapmaya calısmadım sadece calısma koydum sorun etmen :haha:haha

bide moderatore bildirecekmissin ya o çok güzl :agla
Şimdi de bizi salak yarıne mi koymaya çalışıyorsun sen ?
Bildirmeyecektim ama bildireyimcidden gerekli

üstünde sarı bir psmaster yazıyor diye bir kişi ye muhalefet olman gerektirmez. Her rütbeliyi öyle mi sanıyosun sen ?
PS Master yazdı diye kendini bir şey sanmışsın başkalarıyla dalga geçmeler falan, çok merak ediyorum ne kadar ustasın photshopta.
Bize de gel PS Master ol dediler bu arada.

Yeni imza çalışmalarım arkadaşlar kullanabilirsiniz (:

8301.jpg

8308.jpg

8315.jpg

8321.jpg

8329.jpg

8338.jpg

8343.jpg

8349.jpg

8353.jpg

8361.jpg

8363.jpg

8370.jpg
Yeni (:

8831.jpg

8835.jpg

8842.jpg

8849.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Taze taze Cs4den cıktı :D yanlız ustunden geçen sarı ısıgı alev seklınde yapmak ıstıyorum varsa oyle bı brush'ınz paylasabılırmısnız xD

Şimdi de bizi salak yarıne mi koymaya çalışıyorsun sen ?
Bildirmeyecektim ama bildireyimcidden gerekli

PS Master yazdı diye kendini bir şey sanmışsın başkalarıyla dalga geçmeler falan, çok merak ediyorum ne kadar ustasın photshopta.
Bize de gel PS Master ol dediler bu arada.
Burası Ps calısma paylaşım yeri tartışma yaratma istersen

Özenle çalıştığım wallpaperleri sizlerle paylaşıyorum umarım beğenirsiniz.

=> Eksiklerimi belirtirseniz sevinirim.

FC BARCELONA WALLPAPER
wall2w.png

Millet coşmuş :D

----------

Kaç senedir aynı avatar aynı imza kimse yardım etmedi :( :)

Geri