• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

Buyrun beyler bende üzerinde durmadan 2 dakikalık çalışma. :D

c67k2.png

Orjinal Resim;

wallpaper643482.png

Çalışma;

643482.png

Orjinal boyutu eklemiyeceğim sebebi 5412x7216 35mb.

----------

Not: Çalışmayı yeni sekmede açıp bakmanız tavsiye edilir.

Orjinal Resim;

wallpaper643482.png

Çalışma;

643482.png

----------

bilmiyorum bu seferki pek hoşuma gitmedi daha iyi bir şeyler ortaya çıkarabilirdin ama ellerine sağlık forumda şundan daha iyi kimseyi görmüyorum felan diyolar adın hiç geçmiyor ama forumda ps çalışmaları konusunda en iyi olanlardan biride sensin seni görmezden gelmeleri hoşuma gitmiyor. :)

bilmiyorum bu seferki pek hoşuma gitmedi daha iyi bir şeyler ortaya çıkarabilirdin ama ellerine sağlık forumda şundan daha iyi kimseyi görmüyorum felan diyolar adın hiç geçmiyor ama forumda ps çalışmaları konusunda en iyi olanlardan biride sensin seni görmezden gelmeleri hoşuma gitmiyor. :)

Bir sürü aşamadan geçirince resmi artık sıkılıp biryerde durmam gerektiğini anladım :D Diğer konuya gelince teşekkür ederim bu şekilde düşünmeniz benim için yeterde artar:)

Orjinal Resim;

wallpaper643482.png

Çalışma;

643482.png

----------

Senin iyi bir photoshop'cu olduğunu defalarca söylemiştim zaten fakat nedense bu resim bana güzel gelmedi :D
Aynı resmi kapalı renkler üzerinde yapıp koyarmısın ?

orjinal
battlefield-3%E2%80%B2%C3%BCn3483535.jpg

benim çalışmam ( yeni sekmede açın )
nmz5o2.jpg

Kod:
[URL]http://i50.tinypic.com/nmz5o2.jpg[/URL]

orjinal
battlefield-3%E2%80%B2%C3%BCn3483535.jpg

benim çalışmam ( yeni sekmede açın )
nmz5o2.jpg

Kod:
[URL]http://i50.tinypic.com/nmz5o2.jpg[/URL]

Niye yaptın bunu :/

:D

----

Neyse görünce aklıma geldi. 1 sene önce aynı resme montaj yapmıştım :D Aslında dergi kapak yarışması için bir çalışma yapmıştım. Seçmediler ama. :D

5wmvmvev.jpg

Son düzenleme:
Niye yaptın bunu :/

:D

----

Neyse görünce aklıma geldi. 1 sene önce aynı resme montaj yapmıştım :D Aslında dergi kapak yarışması için bir çalışma yapmıştım. Seçmediler ama. :D

5wmvmvev.jpg

abidini sahalarda görmek güzel :D ama posterde 2 karakterin gölgesi ortadaki kdar gerçekçi olmamış abidin biraz opacity düşürseydin keşke.güzelde olmuş hangi tasarımı seçtiler bunun yerine ?

Geri