• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

dafont tu kullanıyordum ben ama son zamanlarda pcde yüklü fontları kullanıyorum, fazla aşırıya kaçmaya gerek yok bence :)

bu arada vallahada rütbelerde yukiyi gördüm <3 Webmaster <3

btgjf.png

Eski çalışmaları karıştırıyordum, Jessica Albaya bir iki rötüş attığımı gördüm, birde ateşten garip birşey yapmışım.

Jessica Alba
4r22dl.png

Alevli garip şey
3142lo9.png

Eski çalışmaları karıştırıyordum, Jessica Albaya bir iki rötüş attığımı gördüm, birde ateşten garip birşey yapmışım.

Jessica Alba
4r22dl.png

Alevli garip şey
3142lo9.png
şu alevli garip şeyi hatirliyorum ya abidin ya sen msnden yollamıştınız arkaplan yaparsın diye :D

Banada biri güzel bir avatar yapabilirmi arkadaslar ya.Neyle ilgili olduğu farketmez güzel olsun yeter.

Oooops. yanlis post

Son düzenleme:
Geri