• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

Forumda kesinlikle yeteneklilerin sayısı artmış :)

Çok güzel ellerine sağlık :)

Üstüne üstlük kayıt yılı benimle aynı :o Nasıl farketmedim seni !? Yeni mi başladın PS ye !?

Teşekkür ederim:)Başlayalı 9-10 ay gibi bir süre oldu ama siz çoktandır girmediğinizden olucak tanıyamamanız yoksa ben sizi biliyorum:)

Üstteki çalışmam biter bitmez yeni çalışmaya başlamıştım sabah oldu yorgunum:D Bugünlük son çalışmam;

Orjinal Resim ;

wallpaper1154548zzz.png

Ve çalışma ;

alma8.png

36j7waam.png

5dk
Photoshop Cs6

Son düzenleme:
bjgtj.gif

Yorum bekliyorum arkadaşlar şu dikdörtenin dairenin soluna geçdiğinde gözükmesini nasıl engellerim ?

bjgtj.gif

Yorum bekliyorum arkadaşlar şu dikdörtenin dairenin soluna geçdiğinde gözükmesini nasıl engellerim ?

Sadece bu forum için kullanıcaksan anlatabilirim, küçük bir hile. Ama öbür türlü biraz uzun, anlatabileceğimi sanmıyorum... Psd verirsen halledebilirim sende kontrol edersin belki !?

• Yeni bir layer aç.
  • Layerı en üste taşı.
  • Dairenin sadece sol tarafını "f0f0f0" renk koduyla doldur. (imzayı koyduğun yerin rengi)

Sadece bu forum için kullanıcaksan anlatabilirim, küçük bir hile. Ama öbür türlü biraz uzun, anlatabileceğimi sanmıyorum... Psd verirsen halledebilirim sende kontrol edersin belki !?

• Yeni bir layer aç.
  • Layerı en üste taşı.
  • Dairenin sadece sol tarafını "f0f0f0" renk koduyla doldur. (imzayı koyduğun yerin rengi)

Öylede olurda pek kullanıslı değil. Aranan kan mask burda.

Adam şu kadar kolay bir şey için video hazırlıyor. Saygı duyuyorum... :)

Siz kaçın beni tanıdılar.

Adam şu kadar kolay bir şey için video hazırlıyor. Saygı duyuyorum... :)

Aslına bakarsan camtasia ile onu yapması yazı yazmaktan daha kolay geldi. Ki yazı yazınca iyi bir şekilde anlatabilceğimden emin değildim. Videoyu çekmesi 55 sn sürdü. Video renderi 10 sn. Camtasia kendi upload ediyor videoyu zaten. Totalda 1,5 dk falan :D Utanmasa anlatımıda program hazırlıcak.

Tam anlamıyla 2-3 saatimi verdiğim çalışmayı, şu konuda benzerini 5 dk yaptıklarını görünce hayal kırıklığına uğradım... Tek istediğim Xbox'inki gibi güzel birşeyler yapmak... Pffff....

Alıntı %100
Hayal Gücü %1

20p58xy.png

Edit: 2 mesaj olmuştu sanırım pardon pc kafayı yedi şuan

Son düzenleme:
Siz kaçın beni tanıdılar.

Aslına bakarsan camtasia ile onu yapması yazı yazmaktan daha kolay geldi. Ki yazı yazınca iyi bir şekilde anlatabilceğimden emin değildim. Videoyu çekmesi 55 sn sürdü. Video renderi 10 sn. Camtasia kendi upload ediyor videoyu zaten. Totalda 1,5 dk falan :D Utanmasa anlatımıda program hazırlıcak.

Biz bunu zaten biliyorduk :) (Terk-i Diyar ve Ben)

Kaoz ve Play N Win ; ileriye yönelik bakacak olursam ikinizlede fena halde işlerim var gençler. Eskiye dönme zamanı silkroadmax :hkiss:

Proxy, Ip !?

Ne bunlar lan :D Ben neden göremiyorum :D Adam youtube video eklemese mal mal dolanıcam, farketmicem adamı, teknoloji özürlüyüm
:drunks

Son düzenleme:
Geri