• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

uufd.png

İnsanların yaptığı veya söylediği şeylerde kırıcı olmadan düzeltme yapın.Bu ne böyle dövecekmiş gibi sen onu alıntı yaptında öyleydi böyleydi.Tartışma uzamasın kimsenin kalbi kırılmasın..

Teşekkürler:beer

----------

Yokmu yorum :fky:
kardeşim çalışmaların çok güzel bende buna bağlı olarak senden imza isteyeceğim :) mümkünse avatarımda bulunan anime karakteri kushina veya kızıl saçlı bir anime karakteriyle ilgili bir imza yaparsan çok mutlu olurum senden özel olarak istiyorum boş bir zamanında yapabilirsen mutlu olurum :dnc:

kardeşim çalışmaların çok güzel bende buna bağlı olarak senden imza isteyeceğim :) mümkünse avatarımda bulunan anime karakteri kushina veya kızıl saçlı bir anime karakteriyle ilgili bir imza yaparsan çok mutlu olurum senden özel olarak istiyorum boş bir zamanında yapabilirsen mutlu olurum :dnc:

Bakarız:pispis

Hem senin imzan hem benim yeni çalışmam :D ;

budur.png

thai.png

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Beğendiğim bu dizi için birşeyler yapmak istiyordum biraz eksikliği olsada üzerinde daha çalışıcam şuanlık yorumları alayım:)
qasr.png

misMl.png

Nasıl olmuş arkadaşlar bayadır ps ile uğraşmıyorum 1 senedir bu aşamadayım TheOttoman'dan buraya kadar öğrenmişdim :D

Geri