• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

Yenilendi;

Render;

modarticle53861021.png

İmza;

thaix.png
hoş olmuş ama diğerleri kadar iyi gibi gelmedi pek özenmedin heralde :D

Yapmayın ya en çok uğraştığım 2 imza son koyduklarım:D Çok ayrıntıya girdim hep aynı tür imzalar yaptığım için birde bu türlü denemek istedim niye beğenmediniz nerde eksiklik var ayrıca uykum yok:D

----------

Son çalışma sizin yüzünüzden güme gitti psd kaydetmeden kapatmışım iyimi :cry::angry:

Yapmayın ya en çok uğraştığım 2 imza son koyduklarım:D Çok ayrıntıya girdim hep aynı tür imzalar yaptığım için birde bu türlü denemek istedim niye beğenmediniz nerde eksiklik var ayrıca uykum yok:D

----------

Son çalışma sizin yüzünüzden güme gitti psd kaydetmeden kapatmışım iyimi :cry::angry:
göze hitap açısından basit gibi duruyor o yüzden diğerleri ile karşılaştırınca daha kötü gibi geldi psd işi kötü olmuş :D

Yine yeni bir çalışmayla burdayım:D

Render;

rnder.png

İmza;

rttrt.png

----------

Yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.

Thaiberium bende dişi bir karekter istiyorum kyosuke olcak ismi vayşi olsun birazda bakınca zevke gelmem lazım :lve: teşekkürler :'(

bb8qf.png

Güzel bi blend ayarı :D Daha güzel olabilirdi ama bu saatte bu kadar :D Üzerinde oynayacağım .

Ellerinize sağlık hepsi çok hoş ^^

XNCN, imza konusuna yardım etmeyi düşünüyor musun !? Çok yararın olur, gayet güzel çalışmaların var =)

Ellerinize sağlık hepsi çok hoş ^^

XNCN, imza konusuna yardım etmeyi düşünüyor musun !? Çok yararın olur, gayet güzel çalışmaların var =)

abi estağfurullah sen benden cok daha iyisin yorumun için teşekkürler bu sitedeki en eski ps masterlardansın ben hep senin çalışmalarına bakardım.

Bugünüm bu çalışmaya gitti bayada yordu açıkçası.

SNSD Üyesi Sooyoung Orjinal Resim;

wallpaper539432.jpg

Ve çalışma ;

thaiberiumsooyoung.png

Bugünüm bu çalışmaya gitti bayada yordu açıkçası.

SNSD Üyesi Sooyoung Orjinal Resim;

wallpaper539432.jpg

Ve çalışma ;

thaiberiumsooyoung.png

Forumda kesinlikle yeteneklilerin sayısı artmış :)

Çok güzel ellerine sağlık :)

Üstüne üstlük kayıt yılı benimle aynı :o Nasıl farketmedim seni !? Yeni mi başladın PS ye !?

Geri