• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reddetti

Türkiyedeki kızların geneli çok fazla havalı, sonuçta çıkma teklifini genelde erkekler ediyor ve bir kıza kaç erkeğin çıkma teklifi ettiği çok önemli.

Kız diyor ki, zaten teklif edenim çok, beğendiğimi alırım beğenmediklerim umrumda dahi olmaz.

Ama bilmiyor ki, o beğenmedikleri gerçek aşkı arayan kişilerden ibaret, kızların %70'i bu düşüncede, vakit geçirmelik, aslında erkeklerde az değil, millet çıktığı kızı yatağa atmanın peşinde, vakit geçirelim, boş kalmayalım havasında.

Onlar yüzünden kızlar bize, biz kızlara güvenemiyor maalesef.

Ama hiç bir şeyi takmayacaksın, öyle 2 ay çıkıp ayrıldıktan sonra 'Ahh ben onsuz ne yaparım, ben öleceğim' diyen tiplerdende uzak duruyorum, oğlum 2 ayda ne yaşadında o kadar sevdin söylesene bana? :)

Aşk mevzusunda bende çok hassasımdır, sevilecek kız var, yatağa atılacak kız var orası ayrı bi mevzu.

Ama gerçekten ciddi bir ilişki çok emek istiyor, ve herşey karşılıklı.. Yani o sana saygı göstermek zorunda, sende ona.. Zor işler, ama gerçek aşkı buldun mu zaten dünyanın en mutlu insanı oluyorsun..

kız işi boş iş şahsi fikrim şansın yaver gitmiş reddetmiş gidip göbek atman lazım

bak açık konusayım bensiz daha mutlu olursun yada başkalarıyla daha mutlu olursun inan demek bu işin olmayacağının göstergesi kibarca istemiyorum seni demektir bu boşuna zorlamanın alemi yok lise 2 ye kadar kimseyle cıkmadım lise 2 3 4 3 yıla okuldan 12 kız sığdırdım inan hepsinin farklı özellikleri vardı biraz kendimi denemek istedim kız konuların birazda kızları öğrenmek için. şunu söylemeliyim ki gerçekten istediğin insanla mutlu olamazsın mutlu olacağın insan seni isteyendir senin istediğin değil lise bitti hazirandan beri kimseyle cıkmadım bi kız buldum ilk gün mesaj attım tanısalım diye falan yok ben zor birisiyimdir falan filan anlattı olayı anladım zaten :D kız 3. gün sırılsıklam aşığım diye mesaj atmaya başladı çıkmadım hemen geleceği düşünmeye başlıyolar evlilik falan filan benim daha yaşım 18 hiç bu işlere bulaşasım yok yalnızlık gerçekten üzel teselli olsun diye söylemiyorum bak :)

Kız dediğin naz yapar, seninkide biraz naza çekmiş sanırım. Bendede olmuştu aynısı. İlk başta umut verip sonra geriye çekiliyorlar peşimden koşsun diye sende seviyorsan susup koşacaksın arkadaşım. Yapacak birşey yok. Gurur yapmıyacaksın. :) Ya varya herkes tavsiye vermiş, bende yapmıştım o hatayı. Hatta öküz gibi bir konu açmıştım sevgili nasıl bulunur diye ilk deneyimlerden topladığım tecrübe ile açtım ama s.et şimdi onu. Kendin ol kıza karşı, güven ver yeterli. Zaten aşk ilk başlarda tek taraflı olur sonradan 2 taraflıya dönüşür.. Bir birinizi sevin, mutlu olun. Sevmek, sevilmek kadar güzel birşey yok. ^^ Kendimden bir örnek vereyim;
10 - Haziran - 2013 (Yaklaşık 3 hafta önce kadar önce tanışmıştık. Çok hoşlanmıştım falan. :D)
qMwDhJq.png

25 - Haziran - 2013 ~ Hala sürüyor.. Yarın 4. ay dolacak. ^^ Allah herkese mutlu olabileceği bir kız arkadaş nasip etsin diyorum..
p6hL05w.png

Son düzenleme:
Kız dediğin naz yapar, seninkide biraz naza çekmiş sanırım. Bendede olmuştu aynısı. İlk başta umut verip sonra geriye çekiliyorlar peşimden koşsun diye sende seviyorsan susup koşacaksın arkadaşım. Yapacak birşey yok. Gurur yapmıyacaksın. :) Ya varya herkes tavsiye vermiş, bende yapmıştım o hatayı. Hatta öküz gibi bir konu açmıştım sevgili nasıl bulunur diye ilk deneyimlerden topladığım tecrübe ile açtım ama s.et şimdi onu. Kendin ol kıza karşı, güven ver yeterli. Zaten aşk ilk başlarda tek taraflı olur sonradan 2 taraflıya dönüşür.. Bir birinizi sevin, mutlu olun. Sevmek, sevilmek kadar güzel birşey yok. ^^ Kendimden bir örnek vereyim;
10 - Haziran - 2013 (Yaklaşık 3 hafta önce kadar önce tanışmıştık. Çok hoşlanmıştım falan. :D)
qMwDhJq.png

25 - Haziran - 2013 ~ Hala sürüyor.. Yarın 4. ay dolacak. ^^ Allah herkese mutlu olabileceği bir kız arkadaş nasip etsin diyorum..
p6hL05w.png

Sen yine fazla beklememişsin. 26 ocak 2011'de tanıştık 23 haziran 2011'de çıkmaya başladık. 6 ay tam tamına...

Ben Mikail'e özelden de söyledim.Zaman gerekli...

Bu konuşma tarzının pek naza çekildiğini düşünmüyorum. Kim bilir aklında kaç tane tilki döndü de en son bunu yapmaya karar verdi. Hele ki şu kızların standart yediği içtiği ayrı gitmediği, her b.ku birlikte yaptıkları "kardeşim o yeaaaa" dedikleri tiplemeler yokmu, işte onlar çok ortalık karıştırıyorlar. O tipler yüzünden 2 sevgilimden oldum lan ben. :D Şimdi, senin önünde 2 cevap ver dostum. 1. cevap; Benim dediğim şekildedir, arkadaşı bunu doldurmuştur. 2. cevap; Kız seni beğenmedi veya istemiyor aga. Dolaşması etmesi birşey değil sana ayıp olmasın diye ses çıkartmamıştır. Öyle yılanlar da çok piyasada artık.

Olm senin hiç kız arkadaşın olmadığı için bilmezsin bu duyguyu, kısa sürede sende bulursun inşallah :D
olm aramadan bulamazsınki zaten 2 ay onla çıkıp 3 ay başkasıyla sonra ayrılıp başkasıyla çıkmak saçma geldimi karşına 1 kaç kere gelir onunlada evliliğe kadar gidersin ha cinsellik diyorsan gönderiyim seni geneleve ben ısmarlıcam :D

qMwDhJq.png

p6hL05w.png

Geçti artık o naz işi. Sanada mutluluklar dilerim. :)

Şimdiki kızlarda ne istiyor ne ediyor bende anlamıyorum,sende salla gitsin elbet bulursun birini

Bugün birisi yarın birisi unut gitsin yaşa gençliğini

Hergün biriyle sevgili olmak yerine oturdum arkadaşlarımla eğlendim.

Boş işler bence

gizeminizi asla kaybetmeyin bir kıza karşı.o zaman kaybedersiniz ;)

Son mesaj olarak bunu attı.Aslında bugün birlikte gezmiştik neden böyle oldu anlamadım.
''geçmiş olsn ..baksana ..
boşver yaa..
nekadar tanıyoruz ki birbirimizi,niye uğraşalım ki tanımak için..ben yokken hayatın devam ediyodu . benimkide öyle..
bundan sonrada böyle devam etsin..
hiç hevesim yok birilerini yeniden tanıyıp sevmeye..
hem benden uzak daha mutlu olursun gerçekten
kendine iyi bak..''

Kız ilgi ve önemsenmek istiyor. Anlaşılan geçmişte canını çok yakmışlar ve şu an korkuyor. Yerinde olsam ona onu seven ve her zaman yanında olacak birisi olduğuna inandırırım. Ama sen bilirsin tabii ki.

Şunu hiç bir zaman unutma kimse senden değerli değildir.O kişi senin için özel değilmiş sende onun için.Hem sana kız mı yok.Kaderine giricek olan birisi kendini zaten belli eder.Bi kız için kendini üzmeye hiç gerek yok.Ayrıca düzgün birisi olsaydı bu tür bozuk üslupsuz bi mesaj yazmazdı.

Geri