• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ REHBER ] Koleksiyon Kitabı Oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan esirkalp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar emin olun ki bu Collection Book meselesini aranızda en iyi bilen benim.
ilk 4 sıra tamamlamak istiyorsanız Grade 2 yi tercih edin 2şer tane cıktıgı bile oluyor. bunlar kolay cıkanlar
Eğer son 2. sutundaki 4 lüleri tamamlamak istiyosanız işiniz zor tek başınıza Grade 1 -2 gidin sondaki mob dan cıkanlardır bunlar

KESINLIK GRADE 2 TERCIH EDIN 105+ Playerlar benim şuanda 4 kutucuk dolu ilk satır Hediyemi inş aldığımda aldıgım silahımla birlikte ve collection book la koyucam saygılar....

Bilgilendirme için teşekkürler.Faydalı bilgiler verdin bize

Dün bana bir treasure boxtan 3 tane kart çıktı 1 tane bile mob kesmedim hemde :) (81-90 lvl)

Ben yanlışıkla 101-110 Talisman kullanacağıma 9D talisman kullanmışım bunu nasıl iptal edebilirim ben 11D talisman toplamak A grade silah almak istiyorum. 9D kullandığım talismanı nasıl iptal edip onun yerine gelmesi gerek 11D talismanı kullanabilirim ?

Ben yanlışıkla 101-110 Talisman kullanacağıma 9D talisman kullanmışım bunu nasıl iptal edebilirim ben 11D talisman toplamak A grade silah almak istiyorum. 9D kullandığım talismanı nasıl iptal edip onun yerine gelmesi gerek 11D talismanı kullanabilirim ?
iptal edemezsin.ama bastığın 9d talismanı 11d talisman kitabını toplamana engel olmaz.toplamaya devam et.

iptal edemezsin.ama bastığın 9d talismanı 11d talisman kitabını toplamana engel olmaz.toplamaya devam et.

Nasıl yani mesala kullandığım 9D talismanın yerine gelicek olan 11D talisman kullanınca 9Dlik talisman iptal olup 11Dlik talisman mı aktif oluyor ?

Arkadaşlar emin olun ki bu Collection Book meselesini aranızda en iyi bilen benim.
ilk 4 sıra tamamlamak istiyorsanız Grade 2 yi tercih edin 2şer tane cıktıgı bile oluyor. bunlar kolay cıkanlar
Eğer son 2. sutundaki 4 lüleri tamamlamak istiyosanız işiniz zor tek başınıza Grade 1 -2 gidin sondaki mob dan cıkanlardır bunlar

KESINLIK GRADE 2 TERCIH EDIN 105+ Playerlar benim şuanda 4 kutucuk dolu ilk satır Hediyemi inş aldığımda aldıgım silahımla birlikte ve collection book la koyucam saygılar....

bilgilendirme için teşekkürler ancak malum kafa kalın olunca pek net anlaşılmıo :) rica etsem detaylı bir şekilde anlatırmısın hangi talismanlar daha zor hangileri daha kolay çıkıyor diye

arkdaslar bısı sorcam grade 1 yada 3 arasında boxlardan ktapcık dusurme ıhtmallerı arasında fark warmı sızce

arkdaslar bısı sorcam grade 1 yada 3 arasında boxlardan ktapcık dusurme ıhtmallerı arasında fark warmı sızce
Fark var şöyle söylim 1 grade 2k vuruyorsa moblar 3 grade de 40-50k vuruyorlar.grade yükseldikçe talisman düşme olasılığı artıyor.

Account Bound oluyor bildiğim kadarı ile.

Bana 1 kere bile düşmedi arkadaş 50 sefer girdik 1 kere düşmezmi ya :S

Tek başına gideceksin treasure boxları keseceksin düşer bana 2 defa 3 er tane düştü elitelerden. Elitelere nasıl mı gidilir rogue yada wiz çarın varsa görünmezlikle gidersin ilk kutuyu kesersin çıkarsa 3 tane çıkmazsa yok geri dönersin.

vurus olarak deılde talısman cıkma sansı olarak nsl cok vuruorlar cıdden :D

----------

Tek başına gideceksin treasure boxları keseceksin düşer bana 2 defa 3 er tane düştü elitelerden. Elitelere nasıl mı gidilir rogue yada wiz çarın varsa görünmezlikle gidersin ilk kutuyu kesersin çıkarsa 3 tane çıkmazsa yok geri dönersin.

tek basına 1-4 olan 1gradeye mı gıdıosn da dusuor sureklı

vurus olarak deılde talısman cıkma sansı olarak nsl cok vuruorlar cıdden :D

----------

tek basına 1-4 olan 1gradeye mı gıdıosn da dusuor sureklı

işin özü şu 1* olana bıkmadan üşenmeden haftalarca düşmesede sürekli gidecen bu iş baya bi sabır işi.1 hafta önce düştü bana en son elimde 2 talisman var kör olasıca 1 haftadır hiç düşmüyor. sabırla gitmeye devam ediyom.bu işi yapanlara sabır diliyorum :)

Elder Staff sadece son unique'den mi düşüyor bilgisi olan var mı ? Treasure Box'lardan düşme olasılığı varmı ?

Geri