• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ REHBER ] Koleksiyon Kitabı Oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan esirkalp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yhaw 2 tane düşürdüm flame den ama son uniqe fena bişi bi türlü öldüremedim 20k küsür çakıyo :D

Son düzenleme:
Joymax onuda düşünmüş tabiki :) 41 silk'e 11 tane kart satılıyor. Onu alırsan çıktığın gibi girebiliyorsun hemen.

Arkadaşlar haritaya baktığınızda ilerisi olmayan yerler var oralarda her zaman aynı yerde duran treasure box diye bi havada duran kutu var onları kesin birinden mutlaka koleksiyon kartı çıkıyor en sona kadar gitmeye gerek yok. En sondaki uniqueyi kestik normal item ve gold düşüyor. Koleksiyon kitabını tamamlamak için gereken kartlar dediğim gibi belli noktalarda bulunan treasure boxlardan çıkıyor. Eğer partideyseniz diğerlerinden önce o kutuyu bulup kesmeye çalışın. Tavsiyem tek gidebiliyorsanız tek gidin. Önceden çıkan kartlardan da çıkabilir takas yapabilirsiniz ya da sürekli kayıp şehre giderek tümünü tamamlayabilirsiniz.

hocam ben gidiyorum her akşam 8li de gidiyorum bazende 4lü gidiyorum dediğin treasure box havada ucan kutuları kesiyoruz ama şimdiye kadar hiç düşmedi hatamı yapıyoruz yoksa şans mı eğer şans sa hiçmi düşmez bu kadar zamanda yaw 2-3 haftadır her akşam gideriz hiçmi denk gelmez :S

hocam ben gidiyorum her akşam 8li de gidiyorum bazende 4lü gidiyorum dediğin treasure box havada ucan kutuları kesiyoruz ama şimdiye kadar hiç düşmedi hatamı yapıyoruz yoksa şans mı eğer şans sa hiçmi düşmez bu kadar zamanda yaw 2-3 haftadır her akşam gideriz hiçmi denk gelmez :S
şans tamammen kin denizi görenide almayı unutma

Bizde düşüremiyorduk başladı düşmeye 4 lü 2 grade gidioz ptde günde 6 defa fln gittiğimiz 1 seferde 4 kitap düştü 2 tanesi 1. boxtan diğer 2 si 2. boxdan ama bosstan bişi düşüremedik canımız ona sıkılıyor artık kesmeye tenezzül bile etmiyoruz ayrıca bossun bugu var arkadaşlar buga takıp kesebilirsiniz 10dkda. herkeze iyi forumlar

Tek başına gideceksin treasure boxları keseceksin düşer bana 2 defa 3 er tane düştü elitelerden. Elitelere nasıl mı gidilir rogue yada wiz çarın varsa görünmezlikle gidersin ilk kutuyu kesersin çıkarsa 3 tane çıkmazsa yok geri dönersin.

evet bu iş aklıma yattı ben 3 4 gradeye gidicem basıcam görünmezliği kutuyu kesip çıkıcam

senin o dediğin 101-110 da yok bro onu yazmamışsın ama millet yanlış anlayabilir...

evet bu iş aklıma yattı ben 3 4 gradeye gidicem basıcam görünmezliği kutuyu kesip çıkıcam

bu iş olmadı sanıyorum ben 101 110 na gittim 3 ve 4 seviye ye oda geminin üst kısmındayız ve bitane açık gemi var onda da box yok yani bu iş burda olmuyo

arkadaşlar bana 2 haftadır hic bi talisman cıkmadı bi insan bukadar şansız olabilirmi sabırla gidiyorum bakalım ne olacak herkese başarılar

bn kan kırmızı koleksiyonu görevini istiyorum :S

Geri