• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ REHBER ] Koleksiyon Kitabı Oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan esirkalp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
9 D için iki defa görevi tamamladım iki farklı karakterimle , şimdi 3. için uğraşıyorum, sondan ikinci talismanı buldum son talismanıda bu hafta içinde düşüreceğime inanıyorum serverdeki adam sayısı kadar hatta 10d olana kadar taktiğim belli, ondan sonra staff ları satıp o parayla ilerisi için yatırımımı yaparım :'(

[ACIKLAMA]biriside 9 DG koleksiyonu anlatabilir mi ne yapıp ne toplucaz ?[/ACIKLAMA]

kan kırmızısı hayaleti koleksiyonunu bitirmem için spell paper ve elder staff kaldı çok şanssızım varya bana normal talisman bile zar zor düşerken en nadirlerini düşünemiyorum.

flame dağındayım son iki sırasadaki taliman kaldı ha gayret görünmez bi char bulmam lazım :)

arkadaşlar ben isroya yeni basladımda 35-50 toguı köyünün talisman ismlerini verebilrimisnşiz ?

[ACIKLAMA]Forgotten World düşürülen Talismanları kitaba nasıl ekleneceğini açıklayacağım.[/ACIKLAMA]
[NOT][/NOT]

[BILGI]GEMİ ENKAZI-KİN DENİZİ KOLEKSİYON KİTABINDAKİ KARTLARIN HİKAYELERİ

buldukça devamını ekleyecem...

[/BILGI]
[UYARI]BURASI ÇOK ÖNEMLİ DİKKALİCE OKUYUN:Her Koleksiyonun Talismanı farklı isimde mesela gidip 91-100lvl arası talismanı alırsanız ve 101-110lvl talisman kitabını topluyorsanız işinize yaramaz 91-100lvl talismanlar.Talismanların isimleri şu anda elimde yok öğrenince ekleyecem. O yüzden stallda satılan talismanı emin olmadan almayınız.[/UYARI]
[BILGI]HERKESE İYİ FORUMLAR.[/BILGI]

İmza süper :D

Geri