• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] Mbot Multiclient Açma(1'den Fazla Client)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SherLock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SherLock

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2010
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi günler. Sizlere MboT ile 1'den fazla Client(Char) açmayı anlatacağım.

1)Öncelikle MaxiGame'den indirdiğimiz "mBot_iSRO"yu masaüstüne atın.
2)Kaç tane char açacaksanız o kadar klasör oluşturun ve isimlerini 1,2,3... diye sıralayın.
3)MaxiGame'den indirdiğimiz "mBot_iSRO" rar dosyasını rardan çıkarıyoruz.
4)Çıkan "mBot_iSRO" ve "isilk.dll" dosyalarını kopyalıyoruz ve oluşturduğumuz klasörlerin içine yapıştırıyoruz.
5)Sonra 1.Clientin klasörüne girerek "mBot_iSRO.exe"yi çalıştırıyoruz ve Botumuz açılıyor. Botumuzun Botusername ve Botpasword girdikten sonra "Start Client" diyerek clientimizi açıyoruz.
6)2 veya daha fazla client açmak için diğer açtığımız klasörelere girerek aynı şekilde "mBot_iSRO.exe"yi çalıştırıyoruz ve ardından botumuzun "Botusername" ve "Botpasword"u girerek diğer clientleri açıyoruz.

MaxiGame Reach Your Maximum!

maxigamelogo.png

Son düzenleme:
Önemli değil arkadaşlar. Sorun yaşarsanız eğer konu altında belirtin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Kardeş ben dediklerinin aynısını yapıyorum ama. Oyuna girdikten snra id pw yazıyorum. oyunu kapatıo ?? yardımcı olursan sevinirim.

hocam teşekkürler ama bir sorum olacak; bir zamanlar isro bot kullanırken 4 char açıyordum tık yoktu pc de.Bu mbotla sadece 2 charı bile açamıyorum pc kafayı yiyor donuyor.Pek bir işe yaramıyor bu mbotta multi.Bunun başka yolu yokmu acaba pc yi kasmadan mbot ile multi açmanın ?

hocam teşekkürler ama bir sorum olacak; bir zamanlar isro bot kullanırken 4 char açıyordum tık yoktu pc de.Bu mbotla sadece 2 charı bile açamıyorum pc kafayı yiyor donuyor.Pek bir işe yaramıyor bu mbotta multi.Bunun başka yolu yokmu acaba pc yi kasmadan mbot ile multi açmanın ?

Malesef başka yolu yok :)

ya sureklı dc verıor bot sorunu cozemedım net oldugu halde dc verıyor yardım edebılırmısın admın yenı surumu ındırdm hatalı olabılır lınk verebılırmısın ?

ya benim botta aradabi merrsend hatası veriyor sanırım script çizip ayarlayınca oluyor nedendir bilirmisin

arkadaşım ben klasör oluşturup atıyorum sonra dosyanın içine girip mbot exe yi çalıştırınca 'select your silkroad folder' çıkıyor. Seçiyorum tamam diyorum ama mbot ile client'in uyuşmadığı hatası çıkıyo önüme

ADMİN ben srokıng kullanıyorum ama berbat bı bot oldu artık kullanılmayacak kadar kotu herneyse MBOT alıcam ama ıd paralı ztn almak onun ıcın ark ıle beraber almayı dusunuyoruz bir MBOT ıd si ıle 2 ayrı pc den kullanabılırmıyız ve bu mbot kac clıent acabılıyor tşk...

Geri