• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] Mbot Multiclient Açma(1'den Fazla Client)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SherLock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ADMİN ben srokıng kullanıyorum ama berbat bı bot oldu artık kullanılmayacak kadar kotu herneyse MBOT alıcam ama ıd paralı ztn almak onun ıcın ark ıle beraber almayı dusunuyoruz bir MBOT ıd si ıle 2 ayrı pc den kullanabılırmıyız ve bu mbot kac clıent acabılıyor tşk...

Kullanılabilir Mbot Satıyorum Almak istersen özel msj at 7Lira Kontör Vadafone Açma Sınırı 2 Pcdede 15+ Diyebiliyorum. :)

ADMİN ben srokıng kullanıyorum ama berbat bı bot oldu artık kullanılmayacak kadar kotu herneyse MBOT alıcam ama ıd paralı ztn almak onun ıcın ark ıle beraber almayı dusunuyoruz bir MBOT ıd si ıle 2 ayrı pc den kullanabılırmıyız ve bu mbot kac clıent acabılıyor tşk...
https://www.maxigamerz.com/f477/satim-mbot-account-bos-199402/
2 ayrı bilgisayarda aynı account ile bot açabiliyorsunuz.Bilgisayarınızın gücü yettiği kadar client açabilirsiniz.

eline sağlık kardeş ...

----------

----------

beyler ındırme lınkı nerde yav :(

ben yapamadım olmuyor dedihin seyide tam bulamadım benim botum v1.12b

kardeşim ben 2 char açıorum 3. charı acınca 1-2 saat sonra 3. charı atıo oyundan ya da 3ünden birini atıyor neden ? 2 char açık olsa kasıolar hiç bişi olmuo ama 3 te birini atıo ?

kardeşim ben 2 char açıorum 3. charı acınca 1-2 saat sonra 3. charı atıo oyundan ya da 3ünden birini atıyor neden ? 2 char açık olsa kasıolar hiç bişi olmuo ama 3 te birini atıo ?

Pc özellikleriniz yetmiyor olabilir,netiniz yavaştır çharlar cogaldıkca net dahada yavaşlar atabilir.

Private serverlarda atma çok oluyor oynadıgınız private sw ise atabilir,pcnizde virüs vardır bu yüzden atabilir.

Zamanla reset atmadıkça ram kullanımı artar bir zaman sonra pc kasar bu yüzden atabilir,atma işlemini en aza indirmek için clientless kullanmak en temizi olur.

S.a Admin ben mbot ile çift çar açmak istiyorum fakat ben açamıyorum dediğin işlemleri adım adım uyguladım laki bu hatayı veriyor ;

An unknown error occured while checking for a mBot update

he şunuda söylüyim 2 çar açmam için 2 mbotu aynı andamı açmam gerekiyor normalde mbot çalışıyor ama 2. mbotu açmak istediğimde bu sorun meydana geliyor
ne kadar denediysem olmuyor çıldırcam lütfen yardımlarınızı bekliyorum

++++++++++++++++++++++

----------

Kardesmm Link nerde goremedim nerden indircezz

Geri