• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli Anlatım]Açık Client'i Bota Bağlamak(Inject)

gelmiyor diom gelio dion :@
oyuna tıkla oyunda dursun takılıcak gelcek ole botu açık injelt diyip sora internete dolaşırsan daha çok beklersin gelmez

Arkadaşlar Bu Versiyonda Problem Var Oyuna Girince Açmıyor İsterseniz Id Pw Yazdıktan Ssora Açın Botu Ole Çalışıyor Oyundayken Açmayın ID PW Yazdıktan Sora İnjekt Diyin

Yha ben oyuna giriom yeni wersion flnda indir skil tablosu gelmiio ne yapcam

edit
ok arkadaşlar programı çalıştırmadan cfg dosyasını taşımıştım onun için start demiyormuş şuanda çalışıyor

Arkdaşlar Luffen yardım edin sroking skill ve buff ları gormuyor oyunu rusca yapınca bunun cozumu varmıdır (Luffen Dili ing Yapın Demeyin Denedim Olmadı) ... Bekliyorum Cevaplarınızı

dostum aynen dediğin gibi yaptım sonra oyuna döndüm ama bot ayar penceresi yani "end" e bastığımızda gelen pencere gelmiyor bir türlü nasıl halledicez söylersen çok makbule geçer

yaw ben de oyunu normal clientden açıyorum daha sonra inject diyorum inject success siyor ama oyuna döndüğümde bot ayarlanan pencere gelmiyor..."end" e de basıyorum hiç bir şekilde gelmiyor yardım pls

valla bende botun daha önceki sürümlerinde oyun acıkken acınca giriyodu yeni sürümünde bu özelliğini bilmiyodum iyi oldu paylaşım için thx :dnc:

:dnc::dnc::dnc::dnc::dnc::dnc::dnc::dnc::dnc::roll: noob Turkish hehehhee noobs

arkadaŞLar siz nasıL açıyorsunuz dediğiniz gibi yapıyorum ama skiLL tabLosu qeLmior yardım...

bot

bota giriyorum herşeyim tamam ama bota başla dediğim zaman kullanıcı adı şifre soruyo neden acaba?:pff:

bota giriyorum herşeyim tamam ama bota başla dediğim zaman kullanıcı adı şifre soruyo neden acaba?:pff:

ama ücretsiz indirdim ben nasıl oluyo :D

parasız olanı nasıl indiricem arkadaşım parasız oynuyo bana önerdi ama ben indirdim oynayamıyom?? :pff::cry: yardım lütfenn

ama ücretsiz indirdim ben nasıl oluyo :D

parasız olanı nasıl indiricem arkadaşım parasız oynuyo bana önerdi ama ben indirdim oynayamıyom?? :pff::cry: yardım lütfenn

Bugün bot paralı oldu artık alıpda kullanabilirisn parasız kullanan olmayacak artık :'(

Geri