• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli Anlatım]Açık Client'i Bota Bağlamak(Inject)

bendede sadece 1 cilient açıla biliyor max 10 açıal bilir diye yazıyo ama sadece 1 çıkıyo multi ciliette nedne acaba

pravite sw lerdede çalısmıyor heralde bendenedım olmadı.Pravıte sw de çalısıyormu calısıyorsa nasıl yapacaz? Bi yardım

Ben c8 hatası alıyorum oyunda isim şifreyi yazdıktan sonra neden ?

Teşekkürler.. ^^

----------

çok iyi ^^ süper über saykoo naa !!

çoklu çar açılmıyor nedendir?

selamlar eski bir srocu olarak az bi nostalji yapayım dedim ama iki çar açamıyorum nedendir. tek açabiliyorum sanırım bot çalışır ama botla pek işin yok tek client veriyor nedendir?

Geri